Προς το περιεχόμενο

Το Noiz στην Εκθεση Music World Expo 2011


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα που το λες, δεν γύρισε σπίτι από χθες που πήγε στ' Αφεντικό........... Τυχαίο;

Όχι ρε σύ....ξέρεις τι δουλειά θέλει για να φτιάξεις ένα περίπτερο?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω κάποια κοινή ώρα... Παρασκευή σχολάω στις 5 και έχω soundcheck στις 5.30 (μην ρωτήσετε πως θα τα καταφέρω δεν έχω ιδέα ούτε εγώ) και το βράδυ παίζω μέχρι τις 3... Το Σάββατο το πρωί σιγά μην ξυπνήσω γιατί έχω και το μάζεμα και θα γυρίσω καλές 5... Και μετά έχω πρόβα στις 4.30 μέχρι τις 7.30 στον αι μήτσο... Και την Κυριακή 1-5 πρόβα στο Χαλάνδρι...  :(

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω κάποια κοινή ώρα... Παρασκευή σχολάω στις 5 και έχω soundcheck στις 5.30 (μην ρωτήσετε πως θα τα καταφέρω δεν έχω ιδέα ούτε εγώ) και το βράδυ παίζω μέχρι τις 3... Το Σάββατο το πρωί σιγά μην ξυπνήσω γιατί έχω και το μάζεμα και θα γυρίσω καλές 5... Και μετά έχω πρόβα στις 4.30 μέχρι τις 7.30 στον αι μήτσο... Και την Κυριακή 1-5 πρόβα στο Χαλάνδρι...  :(

Ρε σεις αυτός είναι ο Pino Palladino.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις αυτός είναι ο Pino Palladino.

Απλά παίζω σε 3 μπάντες... Και επειδή θα μπούμε για ηχογραφήσεις σιγά σιγά πρέπει να είμαστε jet... Άσε που αν δεν κάνεις τουλάχιστον 6 ώρες πρόβα την εβδομάδα δεν είσαι έτοιμος για σανίδι (νομίζω) και δη για ηχογράφηση...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις αυτός είναι ο Pino Palladino.

Δεν ξέρω αν είναι Παλαντίνος αλλά ότι τον Πίνει, σίγουρα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marillion, Κακανιάρης, moi και θα πείσουμε και το Λοκι...λέμε για Σάββατο πρωϊ...Το απόγευμα έχω απογραφή...

 

ΥΓ  Άρη παιδί μου...έλα μία βόλτα και εσύ, μήπως γλυτώσει και η παιδική χαρά τα επόμενα θέματά σου ;D ;D

 

Α ωραία και γώ σαββατο πρωί λέω να πάω... να συσφίξουμε τις MACακικες σχέσεις..  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου