Προς το περιεχόμενο

Ibanez SR600 review


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Μόλις το άκουσα. Πολύ ωραίος, «τραγανός» ήχος, ωραιότατα τα μεσαία του... Μανόλο μπράβο, πολύ καλή επιλογή  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το άκουσα. Πολύ ωραίος, «τραγανός» ήχος, ωραιότατα τα μεσαία του... Μανόλο μπράβο, πολύ καλή επιλογή  ;)

Να'σαι καλά αρχηγέ... Και ευχαριστώ που δεν σχολιάζεις το απαίσιο παίξιμο... ???

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να'σαι καλά αρχηγέ... Και ευχαριστώ που δεν σχολιάζεις το απαίσιο παίξιμο... ???

Έλα βρε τι λες τώρα...  :D Επίσης ήθελα να σου πω ότι το μπασάκι έχει πολύ ωραία «παρουσία» και θα κάτσει πολύ όμορφα μέσα στην μπάντα σου. Τώρα που το ξανά ακούω μου κάνει και λίγο Musicman στην χροιά του.

 

Μην σου πω ότι μου έβαλες... ιδέες  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα βρε τι λες τώρα...  :D Επίσης ήθελα να σου πω ότι το μπασάκι έχει πολύ ωραία «παρουσία» και θα κάτσει πολύ όμορφα μέσα στην μπάντα σου. Τώρα που το ξανά ακούω μου κάνει και λίγο Musicman στην χροιά του.

 

Μην σου πω ότι μου έβαλες... ιδέες  ;D

Πάντως μετά από 2-3 live που έκανα έδενε υπέροχα στη μίξη... Για 600 ευρώ σκέψου το... Αν και εσένα μάλλον θα σου αρέσει το SR700...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου