Προς το περιεχόμενο

G.A.S. G.A.S. G.A.S.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσωπικά το βρίσκω ανόητο να έχεις τόσο ακριβό εξοπλισμό και να είσαι κουλός αυτή είναι η άποψη μου

Αν είναι τεμπέλης ή δεν ''το έχει'' και αγοράζει μόνο και μόνο για το gas, συμφωνώ.

Αν δεν ξέρει να παίζει πολλά επειδή δεν γουστάρει να παίξει πολλά, μιλάμε για τελείως

διαφορετική κατηγορία όμως.

Γιατί να πρέπει με κάποιο τρόπο να δικαιολογήσω το κόστος?

Μα αυτό έκανες ;D Σχολιασε ο spirosg την κιθάρα κυρίως αισθητικά και εσύ υποστήριξες

οτι σου αξίζει μια ακριβή κιθάρα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μα αυτό έκανες ;D Σχολιασε ο spirosg την κιθάρα κυρίως αισθητικά και εσύ υποστήριξες

οτι σου αξίζει μια ακριβή κιθάρα ;)

 

Μπαααα,απλά παρεξήγησα τι εννοούσε όταν ανέφερε τα 3 χρόνια που ασχολούμαι...Αλλά εννοούσε άλλο.Απλά εννοούσε ότι με 3 χρόνια που ασχολούμαι δεν θα ήμουν και κατασταλαγμένος για την αγορά της πρώτης μου πολύ ακριβής κιθάρας (λαμβάνοντας υπόψη και το πνεύμα των καιρών και την αλλαγή των γούστων, που μπορεί να καταστήσουν την κιθάρα άχρηστη στο τέλος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.humanbase.de/gallery2/view/Daily-Base/Daily+Base+Vavona+Top.jpg.html?g2_imageViewsIndex=1

 

Μεχρι το καλοκαιρι...τωρα απο πεταλακια ενισχυτες κλπ...αυτα ερχονται και φευγουν.....

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.humanbase.de/gallery2/view/Daily-Base/Daily+Base+Vavona+Top.jpg.html?g2_imageViewsIndex=1

 

Μεχρι το καλοκαιρι...τωρα απο πεταλακια ενισχυτες κλπ...αυτα ερχονται και φευγουν.....

 

Άρχισες μαθήματά βιολιού?? ;D ;D ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.humanbase.de/gallery2/view/Daily-Base/Daily+Base+Vavona+Top.jpg.html?g2_imageViewsIndex=1

 

Μεχρι το καλοκαιρι...τωρα απο πεταλακια ενισχυτες κλπ...αυτα ερχονται και φευγουν.....

 

Ζημιααααααααααα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι να πει και αυτός που έχει τρεις κιθάρες συνολικής αξίας 10000 ευρώ και δεν μπορεί να παίξει μια πεντατονική...(προσωπικά το βρίσκω ανόητο να έχεις τόσο ακριβό εξοπλισμό και να είσαι κουλός)

 

 

 

Παλι για εμενα λες ατιμε ε ?  ;D ;D

 

Το αισθητικο ειναι προσωπικο θεμα , οποτε αφου το παιδι γουσταρει ας την παρει... Αν αργοτερα αλλαξει γουστα την πουλαει... Εξαλλου η συγκεκριμενη κιθαρα με τους συγκεκριμενους μαγνητες παιζει οτδηποτε θελησει... Οτιδηποτε μα οτιδηποτε... Απο τζαζ μπλουζ , ροκ μεταλ , οτιδηποτε...

 

Επιπλεον το αισθητικο αυριο μεθαυριο αν δεν θελει να την πουλησει , υπαρχει και ο marathon... Τι θα κανει αυτο το παιδι κλεφτης θα γινει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεποντας τον τιτλο...εκατσα και σκευτικα πως...δεν εχω GAS πια...εκανα οτι μοντα μπορουσα να κανω στις κιθαρες μου...(ρωτιστε τον sotto...ακομα εχει ζαλαδες απο αυτα που εκανε στα ηλεκτρικα..)...πηρα επιτελους τΟ jazzΟκιθαρο που ηθελα...

 

εχω λεφτα*...δεν χερω τι να τα κανω...δεν χερω τι θελω...δεν ξερω αν θελω κατι...

 

*αντε κανα 200αρι...

 

ειμαι καλα?

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η εμπειρία σου αλλά δεν εφαρμόζεται σε όλους (ίσως σε αυτούς που έχουν bc rich )

 

Tι ειπες ρε αλητη? :P

 

Oπως λεει και ενας σοφος:

 

"My taste in 80s glam guitars is the same taste as eating a huge bag of cherry Pop Rocks candy...it's sickly-sweet, pink, and not for everybody. "

 

Eγω Γκασαρω παντα για μια ακομα BC Rich

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις πήρα το χαπάκι μου και τα στερητικά γιατρέυτηκαν για μερικούς μήνες.

Απο φθινόπωρο πάλι ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου