Προς το περιεχόμενο

ESP EC-1000: Που μπορώ να την βρω για τεστ drive Αθήνα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ήρθε καιρός για καινούριο αντι-βζζζ κιθαράκι κ το συγκεκριμένο με κοιτάει συνεχώς σε όποιο σαιτ κ να μπω. Που μπορώ να βρω τον έρωτα μου στην Αθήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χμμμ... Στο σαιτ τους δεν βλέπω να έχουν καθόλου esp:

 

http://www.telesound.gr/a_menu_shops.html

 

Είσαι σίγουρος? Αμα είναι να τηλεφωνήσω αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.artmusic.gr/main.php?cPath=13_17_74

 

Είναι ο αντιπρόσωπος της ESP στην Αθήνα.  Παρά το ότι δεν την έχει στο site, είναι πολύ πιθανό να την έχει, κανε τον κόπο κι επικοινώνησε μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη κιθαρα εχει καθολου χαρακτηριστηκα λες πολ ? Η μονο το σχημα ? δεν μιλαω για ηχο , αλλα για αισθηση ,  μπρατσο κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είχε δίκιο ο φίλος makistzou όντως την έχουν στο telesound. Στο art music έχουν μόνο την eclipse 2. Θα φύγω σαν το πουλί όπου να ναι να πάω να την δώ!  ;D

 

 

Η συγκεκριμενη κιθαρα εχει καθολου χαρακτηριστηκα λες πολ ? Η μονο το σχημα ? δεν μιλαω για ηχο , αλλα για αισθηση ,  μπρατσο κτλ...

 

Δεν νομίζω... Κυρίως λόγω extra jumbo frets, λεπτότερου μπράτσου. Είναι μέταλ κιθάρα και έχει αυτόν τον προσανατολισμό. Τώρα θα την δω και από κοντά και θα ξέρω καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είχε δίκιο ο φίλος makistzou όντως την έχουν στο telesound. Στο art music έχουν μόνο την eclipse 2. Θα φύγω σαν το πουλί όπου να ναι να πάω να την δώ!  ;D

 

 

Δεν νομίζω... Κυρίως λόγω extra jumbo frets, λεπτότερου μπράτσου. Είναι μέταλ κιθάρα και έχει αυτόν τον προσανατολισμό. Τώρα θα την δω και από κοντά και θα ξέρω καλύτερα.

 

εμαθες μηπως ποσο την εχει...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπε απ το τηλέφωνο ότι είναι η τελευταία και θα μου κάνει πολύ καλή τιμή.... (για να με ψαρώσει προφανώς - αλλά εγώ δεν μασάω  8) :P )

Εγώ έτσι κ αλλιώς δεν έχω τόσα άμμεσα, οπότε κλαιν....

 

Μην πας να την πάρεις πριν την παίξω ε??? Γιατί δεν το κόβω να την βρίσκω αλλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπε απ το τηλέφωνο ότι είναι η τελευταία και θα μου κάνει πολύ καλή τιμή.... (για να με ψαρώσει προφανώς - αλλά εγώ δεν μασάω  8) :P )

Εγώ έτσι κ αλλιώς δεν έχω τόσα άμμεσα, οπότε κλαιν....

 

Μην πας να την πάρεις πριν την παίξω ε??? Γιατί δεν το κόβω να την βρίσκω αλλου!

 

o γιωργος στα τελεσαουντ ειναι σωστος... θα σου κανει καλη τιμη... θα δεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o γιωργος στα τελεσαουντ ειναι σωστος... θα σου κανει καλη τιμη... θα δεις...

Kudos στον lambrosgg...

Έχω πάρει από εκεί την 7χορδη Schecter μου και ήταν όλοι πολύ ξηγημένοι.

Μου έκαναν και setup δωρεάν λίγες μέρες μετά από όταν την πήρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου