Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον αγαπες μου…….μολις μιλησα με τον Kid και με ενημερωσε οτι εχει περιπου ολες τις μπαντες βιντεοσκοπημενες και οτι μπορει να μου στειλει τις κασετες ωστε να κανω και εγω με την σειρα μου οτι μπορω...

Εκει που θελω να καταληξω μιας και εχω μπερδευτει ειναι οτι:

 

1.Θελετε απλως να κανω render τα βιντεο και κατοπιν να τα ανεβασω ενα ενα στο νοιζ;;;(χλωμοοοο)

 

2.Θελετε να κανω τα παραπανω και να τα σουλουπωσω λιγο με διορθωσεις,εφε κτλ;;;

 

3.Θελετε να μπουν ολα σε ενα dvd με μενου κτλ κυριλλε με ολες τις μπαντες μεσα και κατοπιν να το δωσω στον Yameth και εκεινος να κανει τα νταλαβερια;;

 

4.Ενημερωθηκα οτι ηδη 2 μπαντες δεν επιθυμουν να ανεβει βιντεο τους για χ,ψ λογους...κατανοητο βεβαια...αλλα μην αρχισω να φτιαχνω και πεταχτουν μετα και αλλοι και πουν στοπ...δεν μας αρεσουμε στο βιντεο...βγαλτο....γιατι τοτε θα βαρεσω παλαμακια με τα μπουτια μου πανυγηρικα!!!

 

5.Απλως λογω του οτι εχω ηδη 2 projects που δουλευω στο pc…με μονταζ κτλ...

Θα ηθελα αν συμφωνησουμε οτι θα γινει κατι τετοιο..... την υπομουνη σας....

 

 

6.Επισης κατανοειτε οτι ειναι αδυνατον να γινει upload ολο αυτο το υλικο.........

 

 

7.Μπορειτε να πειτε ...βρε δεν γαμιε...αι και ο αντουαν..απλα τα βιντεακια θελουμε!!!

 

Επειδη θελω να ειμαι ειλικρινης ομως,θα ηθελα να σας πω οτι:

 

1.Επειδη ο φωτισμος για βιντεοσκοπηση ηταν ακαταλληλος...δεν εγγυωμαι οση δουλεια και αν πεσει πλανα απιστευτα με ποιοτητα dvd ktl…

 

2.Eπειδη θα μου πεταχτουν τα ματακια μου...αν πω οτι ξεκιναω και 3ο project τωρα...και μαλλον θα γινω ζομπι...Θα ξεκινησω δουλεια απο 1η Ιουνη!!!

 

3.Θα προσπαθησω να το τελειωσω οσο πιο νωρις γινεται μιας και η μονιμη εργασια μου με απασχολει 8 ωρες την μερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ποιες μπάντες δεν θέλουν συμμετοχή; Μπορεί να είναι οι αγαπημένες μου οπότε μετά κάντε ότι θέτε με το βίντεο... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θέλω και βιογραφικά, συνεντέυξεις με καλλιτέχνες που επηρρέασαν τις μπάντες, πχ gilmour, edge, flea, frusciante κτλ (όπου θα μιλάνε γι αυτές), συνεντέυξεις με τους τεχνικούς των οργάνων τους, ανάλυση του εξοπλισμού, υλικό απο άλλες συναυλίες, αναφορές απο συγγενείς και φίλους, DTS 7+1 ήχο, φωτογραφικό υλικό και τα επίσημα βίντεο κλιπ. :P

 

Αν δεν γίνεται αυτό απλώς κάνε ένα μοντάζ το αρχικό υλικό για να φύγουν απο μέσα τα διαλείματα ή οι σκηνές που δεν φαίνεται τίποτα ή κουνιέται η κάμερα πχ, και τίποτα άλλο.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις θελουμε το video οτι κι αν δειχνει.....nice price......Τωρα θα το ανεβασετε,θα το δωσετε στον yameth να συναντηθει με καποιους να παει χερι χερι,δεν ξερω.... παντως θα το ηθελα να το δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα στε καλά ρε παιδιά (antouan & kid) για την όρεξή σας ! Κάντε το όπως θέλετε εσείς !

 

Θα πρότινα επίσης το εξής (αν συμφωνούνε και οι υπόλοιπες μπάντες) :

 

Να κάνετε 10 κόπιες τα DVD (1 για κάθε μπάντα) και κάθε μπάντα να σας δώσει συμβολικά 10¤ (τι είναι 10¤ /4-5 άτομα που είναι κάθε μπάντα ?)

 

Και να έχετε και σεις ένα μικρό κίνητρο να ασχοληθείτε...γιατί είναι αρκετή ιστορία όλο αυτό... :wink:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε τραβήξει και μεις τις 2 συναυλίες μας' date=' αλλά είναι αρκετά σκοτεινές και πολύ κουνημένες ...

 

Εσείς τραβήξατε με τρίποδα ?[/quote']

 

Φιλε jam.(btw πρεπει να σας κλεισουν μεσα...τι ειναι αυτα τα τρελα που παιζετε ρε;;;) να σαι καλα κατα αρχας....θα ηθελα αντι 10 ευρω μια βραδια στο Sirocco με 3 μωρα του ανατολικου μπλοκ να χαιδεουν αργα και λαγνα τα πανεμορφα τριχωτα μου στηθια....

 

Σοβαρα τωρα....εχεις δικιο οταν μιλας για ασχημες ληψεις κτλ...οντως ο χωρος μονο για καμερα δεν ηταν....δεν εχω δει τα πλανα ακομα...διοτι εγω αν ερχομουν για να βιντεοσκοπησω σοβαρα...μαλλον θα μαλωνα με τον μαγαζατορα...μιας και θα χρειαζομουν χωρο και φως...ο KID εχι τραβηξει τα περισσοτερα και εγω θα κανω οτι μπορω..βεβαια φιλοι μου αν δω οτι τα πλανα ειναι πολυ ασχημα οφειλω να σας το πω και κατοπιν απλα να κανω dvd τα αμονταριστα πλανα ..ετσι για να μην πειτε οτι ελεγα μαλα....ες!!!!!

Πραγματικα θα κανω οτι περναει απο το χερι μου και οχι μονο...........!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα αντι 10 ευρω μια βραδια στο Sirocco με 3 μωρα του ανατολικου μπλοκ να χαιδεουν αργα και λαγνα τα πανεμορφα τριχωτα μου στηθια....

 

ΟΚ ! Στο Sirocco λοιπόν (άλλο που δεν θέλαμε... :lol: )

 

Σοβαρά τώρα, αν τα μαγνητοσκοπημένα αξίζουν και πρόκειται να ασχοληθείς με μοντάζ και ιστορίες πιστεύω ότι πρέπει να συνεισφέρουμε...

 

αν πάλι δεν αξίζει, βάλε τα όπως είναι σε ένα dvd και κανονίζουμε να το αντιγράψουμε όλοι...γνώμη μου πάντα έτσι ???

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου