Προς το περιεχόμενο

Mην βριζετε αντιχριστοι!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eνα απλο θα σας πω............εχθες ενω δουλευα(και καλα)....βρηκα ενα ωραιοτατο αρχειο 400mb...σχετικα με graphic animation tutorials....αφου μετα απο 40 λεπτα το ειχα κατεβασει.....με δελεαζει και η ταχυτητα ρε πουσ..η μου...180κb/sec!!!!

Mετα λοιπον απο το ευτυχες μου downloading.......μου εγινε αμεσως τηλεφωνικη συσταση και επιπληξη και οχι απο τον ΙΤ Manager αλλα απο τον διευθ.προσωπικου...δεν με χαλασε!!!

Εχω και πιο κουφο...wait!!!!!!!!

Πριν 1 μηνα εστελνα αβερτα βιογραφικα....μεσω του εταιρικου email μου...ετσι ρε παιδι μου....γιατι ψαχνομαι παντα για κατι καλυτερο!!!

Σας πληροφορω οτι ενα πρωι μπαινω στο γραφειο και βλεπω κατω απο την κουπα με τον καφε μου..ολα τα βιογραφικα μου εκτυπωμενα μεσα σε διαφανεια!!!!!!!!Ετσι απλα....πως σου αφηνει ο δολοφονος το μαχαιρι στην κουζινα???κατι τετιοιο!!!!!!!

Εκτος και αν υπνοβατω και το εκανα εγω..

 

Τουλαχιστον στην εταιρεια που δουλευω εγω(γνωστη πολυεθνικη)..ορισμενοι θυμουνται ποια ειναι..ΕΛΕΓΧΟΝΤαΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΣΟΥ...ειτε σ αρεσει ειτε οχι!!!

 

Εγω ομως..θα συνεχισω......!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κυρίως αυτό που με ενόχλησε και αποφάσισα να συμετάσχω στην συζήτηση ήταν ο τρόπος της παρατήρησης και κυρίως οτι κανένας άλλος δεν ενοχλήθηκε από αυτό. Γιατί όπως και να το κάνουμε αλλο είναι να λες μην βρίζετε σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ' date=' και άλλο μην βρίζετε αντίχριστοι, βλαμένα, καθυστερημένα ή δεν ξέρω εγώ τι άλλες πιο κόσμιες βρισιές![/quote']

 

με χιουμορ το ειπε το παιδι ρε κωστα πως κανεις ετσι; 8O

 

¶σε που είπε και παρακαλώ ο άνθρωπος...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Όπως φυσικά ξέρουμε ότι δεν μπορεί κάποιος να δουλεύει 8+ ώρες χωρίς να χαζέψει λιγάκι.

 

 

¶λλο είναι ένας Antuan -με την γνώση- κάποιες στιγμές να κάνει κάνα download (που τις περισότερες φορές θάχει να κάνει και με το αντικείμενο της δουλειάς του κάνοντάς τον και καλύτερο και πιο παραγωγικό μεσοπρόθεσμα), και άλλο η γραμματέας σου να ψάχνει γκόμενο 5 ώρες την ημέρα κάνοντας chat...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 1 μηνα εστελνα αβερτα βιογραφικα....μεσω του εταιρικου email μου...

 

:lol: Ε, μα κι εσύ ξεπέρασες τα όρια!!! :lol: Καλό θα είναι από εδώ και στο εξής να τα στέλνεις και cc στον διευθυντή προσωπικού :lol: :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντου λογοκρισια..... :twisted:

 

..και βρωμικες παγιδες..συνεχεια σε ελεγχουν ακομα και οταν πινεις....ψεμματα σου λενε για αγαπη και ειρηνη...και στο φαι σου βαζουν μισο κιλο στριχνινη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτός που ξεπέρασε τα όρια και ήταν καραπαράνομος ήταν αυτός που έλεγξε το περιεχόμενο των mail... μπορούσε να κάνει σύσταση για τον αριθμό τους ή για ότι καταλάβαινε απο τα headers, και όχι να τυπώσει κιόλας τα βιογραφικά....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου