Προς το περιεχόμενο

προβολή φωτογραφιών στο Imageshack στο φόρουμ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον ειναι κουφο...Παω στο www.imgplace.com, ανεβαζω μια φωτο και μετα μου δειχνει τα links και μια μικρογραφια τις φωτο. Ολα τα links ειναι κανονικα του imgplace, οταν ομως κανω κλικ στην φωτο για να την ανοιξει, βλεπω imageshack μεσα στο link της φωτο... ???

Ασχετο, δεν εχω ιδεα γιατι το κανει αυτο, μπορεις να το τσεκαρεις και μονος σου.

Παντως, εγω τις φωτος τις βλεπω κανονικα στο ποστ, δεν ξερω γιατι εσεις βλεπετε το logo του imageshack. Ισως εχει να κανει με τον browser? Εγω ειμαι με Opera...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κάτι διάβασα ότι ενοποιήθηκαν (ίσως η imageshack αγόρασε την imgplace) και έγιναν το ίδιο πράγμα. Εσύ τις βλέπεις όπως και όλοι όσοι έχουν account πιθανώς γιατί το login σου ισχύει και για το imageshack.  :)

 

Τέλος πάντων, αν μπορείς να αλλάξεις τα link έχει καλώς. Πάντως σίγουρα άλλαξε hosting για τις εικόνες σου κάποια στγμή γιατί απ ότι φαίνεται είναι τα ίδια χάλια.... ;)

 

 

(Ας μην χαλάω άλλο το θέμα για το οποίο άλλωστε δεν γνωρίζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν κατάλαβα καλά μιλάτε για τις φωτογραφίες του Παπαθανασίου με τα μηχανήματα στην προηγούμενη σελίδα: εγώ τις βλέπω μια χαρά είτε έχω κάνει login είτε όχι, και δεν έχω λογαριασμό στο Imageshack ούτε στο άλλο σάιτ...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν κατάλαβα καλά μιλάτε για τις φωτογραφίες του Παπαθανασίου με τα μηχανήματα στην προηγούμενη σελίδα: εγώ τις βλέπω μια χαρά είτε έχω κάνει login είτε όχι, και δεν έχω λογαριασμό στο Imageshack ούτε στο άλλο σάιτ...

 

Eιναι ενα περιεργο προβλημα, εχει να κανει με τον browser και αλλα - το ειχαμε και παλαιοτερα. Και εγω τις βλεπω τις εικονες χωρις account αλλα σε πολυ κοσμο οντως βγαζει...το βατραχο ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εικόνες ανεβάζουμε έτσι

 

Για να βάλουμε εικόνες μέσα στο κείμενο που γράφουμε:

Ανεβάζουμε στο ποστ ως συνημμένες-> δημοσιεύουμε-> κλικ πάνω στη φωτό να "ανοίξει"->δεξί κλικ : "αποθήκευση τοποθεσίας εικόνας" -> τροποποίηση ποστ -> επικόλληση ανάμεσα στα [ /img]

http://www.noiz.gr/index.php?topic=185049.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Firefox 3.6.16, κανενα προβλημα κι εκει με τις pics...

Nα δοκιμασω και με το Internet Explorer Δεν παιζει, ειναι τοσο μαπα που δεν θα δειχνει ουτε το φορουμ... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εδώ κόπηκε http://www.noiz.gr/index.php?topic=161067.0 και εδώ ένα δείγμα από φωτογραφίες που σε μερικούς δε φαίνονται

http://www.noiz.gr/index.php?topic=161067.msg572519#msg572519

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου