Προς το περιεχόμενο

Παρέμβαση παρουσίασης γραπτού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oύτε τόνους βάζεις. :D

Του τα πα του παπά του πάπα κ στην αρχή :P

 

Σόρυ, λοιπόν, ας μην το συνεχίσουμε να χαλάσουμε το ωραίο θέμα! Στο επόμενο περιμένουμε βελτιώσεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Του τα πα του παπά του πάπα .....

Το τραγουδάς ή απλώς το παίζεις ;

Στη ντραμς μιλάω πάντα...

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγουδάς ή απλώς το παίζεις ;

Στη ντραμς μιλάω πάντα...

Μου θυμιζεται την λαικη ρηση:Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...

Γραφει ενας ανθρωπος με μουσικες σπουδες που η δουλεια του ειναι να διδασκει μουσικη και ΔΕΝ ειναι υποχρεωμενος να μεταδιδει καποιες απ τις γνωσεις τους σε εμας και εσεις τον ειρωνευεσται και κολλατε για το αν η οχι γραφει σωστα για το φορουμ...

Δεν νομιζεται οτι ειναι λιγο ακυρο αυτο?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει ενας ανθρωπος με μουσικες σπουδες που η δουλεια του ειναι να διδασκει μουσικη και ΔΕΝ ειναι υποχρεωμενος να μεταδιδει καποιες απ τις γνωσεις τους σε εμας και εσεις τον ειρωνευεσται και κολλατε για το αν η οχι γραφει σωστα για το φορουμ...

 

Εκτιμώ τον Βαγγέλη και το ξέρει, αλλά εάν ένας άνθρωπος είναι εκπαιδευτικός (ασχέτως του πεδίου του) πρέπει να δίνει το καλό παράδειγμα...και για να μείνουν τα γραπτά του και να έχουν αξία...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.σ.Οσον αφορα τις παραγραφους..Εχει παραγινει το φαινομενο με τον Βαγγελη εδω μεσα...Απορω απο τι θα πιαστουνε "καποιοι" την επομενη φορα...

Σοβαρευτείτε ρε. Τα αυτονόητα του λέμε. Γράφε καλά να τα διαβάζουμε άνετα.

Τι στε σεις με τις συνωμοσίες σας.

 

Κανείς δεν τον ειρωνεύεται. Είχα σκοπό να διαχωρίσω τώρα το θέμα να μείνει το βασικό μόνο, αλλά μάλλον δεν πρέπει για να ξεκαθαριστούν 2 3 πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμιζεται την λαικη ρηση:Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...

Γραφει ενας ανθρωπος με μουσικες σπουδες που η δουλεια του ειναι να διδασκει μουσικη και ΔΕΝ ειναι υποχρεωμενος να μεταδιδει καποιες απ τις γνωσεις τους σε εμας και εσεις τον ειρωνευεσται και κολλατε για το αν η οχι γραφει σωστα για το φορουμ...

Δεν νομιζεται οτι ειναι λιγο ακυρο αυτο?

Επειδή ο Βαγγέλης είναι αρκετά μεγάλο, ώριμο και δυναμικό παιδί (I know) για να απαντήσει και να εκφραστεί μόνος του, θα σου πω ότι το μόνο άκυρο είναι η παρέμβασή σου και μάλιστα η υποτιμητική παρέμβασή σου.

Απλώς επιχειρηματολόγησα σχετικά με το σχόλιο που έγινε από τον Νικόλα, όπως και ο SF.

Δεν μειώσαμε κανέναν, δεν θίξαμε κανέναν. Πετάχτηκαν και κανα δυο αστειάκια, η Evi το σταμάτησε και εσύ τσουπ και εριστικά επανέρχεσαι. Ξαναεξέτασε τώρα το θέμα ακυρότητας.

Μην το συνεχίσουμε γιατί θα μεταφερθεί.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ο Βαγγέλης είναι αρκετά μεγάλο, ώριμο και δυναμικό παιδί (I know) για να απαντήσει και να εκφραστεί μόνος του θα σου πω ότι το μόνο άκυρο είναι η παρέμβασή σου και μάλιστα η υποτιμητική παρέμβασή σου.

Απλώς επιχειρηματολόγησα σχετικά με το σχόλιο που έγινε από τον Νικόλα, όπως και ο SF.

Δεν μειώσαμε κανέναν, δεν θίξαμε κανέναν. Πετάχτηκαν και κανα δυο αστειάκια, η Evi το σταμάτησε και εσύ τσουπ και εριστικά. Ξαναεξέτασε τώρα το θέμα ακυρότητας.

Μην το συνεχίσουμε γιατί θα μεταφερθεί.

 

Ωραιος ο χαβαλες...Αλλα και ο γραπτος λογος εχει να μειονεκτηματα του.Δεν μιλαω για το συγκεκριμενο topic τα ξερεις απο πρωτο χερι αγαπητε Moderator...Και φυσικα μια χαρα μεγαλο παιδι ειναι..Το "υποτιμιτικη παρεμβαση" δεν το δεχομαι..

Απλα και εγω συμφωνω με τα οσα ειπε ο Βαγγελης, οτι χανουμε το δασος και κοιταμε το δεντρο...Off topic τελος.. ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτιμώ τον Βαγγέλη και το ξέρει, αλλά εάν ένας άνθρωπος είναι εκπαιδευτικός (ασχέτως του πεδίου του) πρέπει να δίνει το καλό παράδειγμα...και για να μείνουν τα γραπτά του και να έχουν αξία...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ.

Κοιτα...επειδη ειμαι παιδι των Greeklish με οτι αυτο συνεπαγεται στην αρχη και ακομη και τωρα τα βρισκω σκουρα στο φορουμ...μην ξεχναμε οτι ειναι σχετικα δυσκολο να αποδωσουμε κατι απ τον προφορικο λογο στον γραπτο...

τοσο εγω οσο και πολλοι σαν εμενα βλεπουμε το φορουμ σαν ξεκουραση και δεν θελουμε να αναλωνομαστε στην ορθογραφια και το πως θα παρουσιασουμε το καθε thread μας χανωντας ετσι την ουσια.απ την αλλη πρεπει να υπαρχει ενα Α επιπεδο εδω μεσα ετσι ωστε καθε post να ειναι ευαναγνωστο και ευκολο στο να το διαβασουμε...αλλα ολα με μετρο ρε παιδια..μην ειστε τοσο αυστηροι...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που την είδες την αυστηρότητα ρε warwickplayer? Βάλε ένα plugin ορθογραφίας στον firefox και θα στα διορθώνει και ακούραστα, μήπως και αρχίσουμε να διαβάζουμε και το "τι" σωστά καμιά ώρα.

 

Το θέμα ορθογραφίας, greeklish και ευπαρουσίαστου γραπτού, έχει υπεραναλυθεί. Για μένα είναι αυτονόητο και προσωπικά μου δείχνει ότι ο γραφών εκτιμάει τον αναγνώστη και τον σέβεται και ότι δεν είναι της προχειροδουλειάς, αλλά μάλλον θεωρεί ότι σε όλες τις πτυχές του πρέπει να παρουσιάζει κάτι σωστά. Η γλώσσα ΔΕΝ είναι κάτι στο οποίο αξίζει να κάνεις εκπτώσεις.

Εγώ λέω αντί να κοιτάτε δάση και δέντρα (έχω πει ότι τη συγκεκριμένη φράση την έχω σιχαθεί; ) αρχίστε να κοιτάτε την ορθογραφία σας.

 

Το αρχικό θέμα εδώ http://www.noiz.gr/index.php?topic=187072.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου