Προς το περιεχόμενο

Παρέμβαση παρουσίασης γραπτού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιτα...επειδη ειμαι παιδι των Greeklish με οτι αυτο συνεπαγεται στην αρχη και ακομη και τωρα τα βρισκω σκουρα στο φορουμ...μην ξεχναμε οτι ειναι σχετικα δυσκολο να αποδωσουμε κατι απ τον προφορικο λογο στον γραπτο...

Σκέψου ότι είναι κρίμα να πηγαίνει χαμένη τόση προσπάθεια...τώρα για τα Greeklish τι να σου πώ...

τοσο εγω οσο και πολλοι σαν εμενα βλεπουμε το φορουμ σαν ξεκουραση και δεν θελουμε να αναλωνομαστε στην ορθογραφια και το πως θα παρουσιασουμε το καθε thread μας χανωντας ετσι την ουσια

Την ουσία τη χάνεις έτσι κι αλλιώς όταν τα γραφτά σου δεν διαβάζονται

 

ΥΓ καλά στα λέει η Εύη

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βάλε ένα plugin ορθογραφίας στον firefox και θα στα διορθώνει και ακούραστα, μήπως και αρχίσουμε να διαβάζουμε και το "τι" σωστά καμιά ώρα.

Χαχαχαχαχαχα...αυτο το "τι" με εχει φαει!!!

Παντως plugin στην πυρινη αλοπη δεν βαζω γιατι εχω διαπιστωσει(ευχαριστα)οτι αυτο το φορουμ μου εχει φτιαξει την ορθογραφια και εχει καταπολεμησει μαι μαστιγα οπως ειναι τα greeklish...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχα...αυτο το "τι" με εχει φαει!!!

Παντως plugin στην πυρινη αλοπη δεν βαζω γιατι εχω διαπιστωσει(ευχαριστα)οτι αυτο το φορουμ μου εχει φτιαξει την ορθογραφια και εχει καταπολεμησει μαι μαστιγα οπως ειναι τα greeklish...

Γι αυτήν την αλόπη λές ;D

Στην ελληνική μυθολογία η Αλόπη ήταν κόρη του βασιλιά της Ελευσίνας Κερκύονα. Η Αλόπη από παράνομο δεσμό της με τον θεό Ποσειδώνα γέννησε τον Ιπποθόωντα ...

ή αυτή

Αισώπου Μύθοι/Αλώπηξ

 

Έχεις δρόμο ακόμα στο forum ;) ;)

Μάλλον για υφυπουργός στο Παιδείας στη κυβέρνηση του Γιώργου το πάς...κι αυτός έτσι γράφει (και μιλάει) :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτήν την αλόπη λές ;D

Στην ελληνική μυθολογία η Αλόπη ήταν κόρη του βασιλιά της Ελευσίνας Κερκύονα. Η Αλόπη από παράνομο δεσμό της με τον θεό Ποσειδώνα γέννησε τον Ιπποθόωντα ...

ή αυτή

Αισώπου Μύθοι/Αλώπηξ

 

Έχεις δρόμο ακόμα στο forum ;) ;)

Μάλλον για υφυπουργός στο Παιδείας στη κυβέρνηση του Γιώργου το πάς...κι αυτός έτσι γράφει (και μιλάει) :D

Το διαβασα κ εγω στο γοοοοογλε..απλα το ειπα γιατι ετσι ειχε αναφερθει σε ενα βιντεο στο ραδιο αρβυλα(η μηπως οχι ???)

Παντως ετσι οπως το εθεσες μου θυμισες λιγο αυτο τον κυριο

 

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/41607_314902795194_2259944_n.jpg

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα το ειπα γιατι ετσι ειχε αναφερθει σε ενα βιντεο στο ραδιο αρβυλα(η μηπως οχι ???)

άλλα τέρατα μόρφωσης και κουλτούρας.... ::) 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλα τέρατα μόρφωσης και κουλτούρας.... ::) 8)

Χαχαχαχαχαχαχα....ξεχασα το ξ!!!

αλοπηξ!!!!!

Χαχαχαχαχαχα!!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχαχα....ξεχασα το ξ!!!

αλοπηξ!!!!!

Χαχαχαχαχαχα!!!!

ώπηξ

Γράφτο 20 φορές τώρα....ή καλύτερα τραγούδα το  ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχα...αυτο το "τι" με εχει φαει!!!

Παντως plugin στην πυρινη αλοπη δεν βαζω γιατι εχω διαπιστωσει(ευχαριστα)οτι αυτο το φορουμ μου εχει φτιαξει την ορθογραφια και εχει καταπολεμησει μαι μαστιγα οπως ειναι τα greeklish...

 

εχει παραγινει το κακο με τα greeklish και το αν ειναι μαστιγα η οχι.. βγηκε κ το ραδιο αρβυλα και το εκανε εγκληματικη ενεργεια...

 

τοσα προβληματα εχουμε που ειναι σοβαρα..τουλαχιστον ας μην αναγαγουμε σε "μαστιγα" υποδιεστερα προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώπηξ

Ελα!!!Με εχετε εξανλησει!!!

Παω να παιξω αυτοσχεδιασμο σε Altered!!!ποιο ευκολο ειναι απ αυτο!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου