Προς το περιεχόμενο

Αγορα ακουστικης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.dv247.com/clearance/tanglewood-evolution-tsf-ce-bl-super-folk-electro-acoustic-guitar-blue-gloss-as-new--77650

 

Τσεκαρε και αυτην επισης,δεν την εχω ακουσει/δοκιμασει αλλα φαινεται καλο deal...

Εγω τουλαχιστον αυτην θα επαιρνα με ταβανι τα 200

Of those who say nothing, few are silent...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα εκανα ενα κρας τεστ σε ακουστικες μεχρι τα 200 ευρω, και καταλληξα στην Tramondane T66 την πηρα 150 ευρακια και ειμαι παααααρα πολυ ευχαριστημενος για τα χρηματα αυτα.  Οι υπολοιπες που δοκιμασα ηταν Fender, Cort , epiphone,Yamaha, Wasbourn! Εννοειται οτι η LAG ηταν σε οοολα καλυτερη και καταληξα σε αυτην......

+100

Απιστευτη κιθαρα για τα  λευτα της (και οχι μονο), αυτες και οι Art & Lutherie (made in Canada) σε τιμες ξεφτιλα κυριαρχουν στις φθηνες ακουστικες (και για μενα σε ολες τις κατηγοριες τιμης).Δεν θα αλλαζα την Art & Lutherie μου ουτε με D-28.Art & Lutherie δεν ξερω που μπορεις να βρεις στην Αθηνα LAG εχει σιγουρα στο Guitar store

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αν και μεγάλος εραστης της φεντερ εχω 3 αρκετά μεγάλης αξίας στις ακουστικες ειδικά στις φτηνές είναι χαααλιι μαύρο και γω πρώτη φορά σε φόρουμ διαβάζω θετικά σχόλια .  Όπως πολυ σωστά αναφέρθηκε μια βόλτα στο guitar store με την ποικιλία που έχει σε κιθάρες θα σου λύσει οποία απορία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου