Προς το περιεχόμενο

Κατι ηξερα & δεν πηρα εισιτηρια για την Amy Winehouse


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Winehouse είναι η απόδειξη ότι ναρκωτικά/αλκοόλ και μουσική πάνε μαζί μια χαρά αν.....

 

θέλεις να γελοιοποιηθείς, να καταστρέψεις την καριέρα σου και να θάψεις το ταλέντο σου σε ντετέ.

 

αμα "ξερεις" να τα παιρνεις ολα αυτα μια χαρα κανεις την δουλεια σου!  ;)

 

ον τοπικ

εγω λυπαμε τους μουσικους.....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

εγω λυπαμε τους μουσικους.....

Απλα φαντασου πως νοιωθουν αυτοι οι μουσικοι που ενας θεος ξερει τι σχολες εχουν βγαλει και τι εμπειριες εχουν ζησει να τρωνε γιουχα για μια χασικλου....

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα φαντασου πως νοιωθουν αυτοι οι μουσικοι που ενας θεος ξερει τι σχολες εχουν βγαλει και τι εμπειριες εχουν ζησει να τρωνε γιουχα για μια χασικλου....

Ναι, δεν το περίμεναν. Τους ήρθε ταμπλας.

Χώρια που τα συμβόλαια που συνάπτουν είναι από το περίπτερο και δεν προέβλεπε τίποτα τέτοιο.

Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια. Είναι επαγγελματίες.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι λιγο πολυ, αυτο περιμεναν πολλοι να δουν. Ουτως η αλλως ολο το τελευταιο διαστημα πολυ περισσοτερο "πουλαει" η κατεστραμμενη της ζωη παρα η μουσικη της.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα.

Άλλη μια σπουδαία μουσική μορφή με πολλά κιλά ταλέντο που βουλιάζει αυτοκαταστροφικά...

 

Αλήθεια τι γίνεται με τα εισιτήρια; Έμαθα ότι οι διοργανωτές έχουν μειώσει την τιμή για αυτούς που αγοράζουν τώρα και θα επιστρέψουν κάποια χρήματα (10€ ?) σε αυτούς που είχαν ήδη αγοράσει.

Πιστεύω ότι θα ήταν πιο δίκαιο να δίνουν και τη δυνατότητα επιστροφής όλων των χρημάτων σε όποιον επιθυμεί. Μιλάμε για headliner όχι τη support μπάντα που θα βγει στις 4 το μεσημέρι κάτω από ντάλα ήλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εδώ καταλαβαίνει κανείς την ξεφτίλα. Πολύ απογοητευτικό. Κρίμα για το ταλέντο της.

 

Amy Winehouse on drugs - Belgrade - Valerie - 18.06.2011.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Winehouse είναι η απόδειξη ότι ναρκωτικά/αλκοόλ και μουσική πάνε μαζί μια χαρά αν.....

 

θέλεις να γελοιοποιηθείς, να καταστρέψεις την καριέρα σου και να θάψεις το ταλέντο σου σε ντετέ.

 

Ναι οπως ο Rory Gallagher που αποτι ξερω ηταν O ξιδακιας, οπως ο Jimi Hendrix, Bob Marley, Jim Morrison, Pink Floyd, Guns n' Roses, Rolling Stones που εχουν πιει οτι ναρκωτικο εχουν βρει μπροστα τους και πολλοιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αλλοι.

 

 

Υπάρχουν κάτι δεκάδες παραδείγματα που μάλλον λένε το αντίθετο.

Αλλά είναι δυστυχώς οι εξαιρέσεις που έχουν γίνει πρότυπο.....

 

αμα "ξερεις" να τα παιρνεις ολα αυτα μια χαρα κανεις την δουλεια σου!  ;)

 

ον τοπικ

εγω λυπαμε τους μουσικους.....

Ναι λες και δεν το ξερανε και δεν νομιζω να πιστεψαν οτι το γιουχαρισμα ηταν για παρτυ τους

ουτε πιστευω οτι θα εγινε τετοιο θεμα με το κοινο (Δεν μπορω να δω το βιντεο αλλα αποτι μου ειπαν και αυτοι γελαγαν με τα χαλια της)

Δηλαδη εσεις που υπηρχε περιπτωση να πατε δεν ξερατε οτι παιζει να γινει και εδω κατι τετοιο;

Αφου το κοριτσακι δεν ειναι απλα καμμενο αλλα εχει γινει σταχτη και δεν το ξερει.

Δεν μπορω παρα να συμφωνησω οτι ειναι μεγαλο ταλεντο και μεγαλη φωναρα.

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα "ξερεις" να τα παιρνεις ολα αυτα μια χαρα κανεις την δουλεια σου!

 

Αυτή είναι νομίζω η μεγαλύτερη πλάνη όσον αφορά τους εθισμούς. "το ελέγχω", "όποτε θέλω σταματάω" κλπ.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι νομίζω η μεγαλύτερη πλάνη όσον αφορά τους εθισμούς. "το ελέγχω", "όποτε θέλω σταματάω" κλπ.

 

+1

 

βεβαια τωρα ειναι λιγο banal να αρχίσουμε συζήτηση "γιατι τα ναρκωτικά κάνουν κακο.." και "γιατι καλύτερα να μην ξεκινήσεις ποτέ"...

 

κριμα η κοπελα?...μαλλον...αλλα σιγουρα πολυ κριμα που το χρημα που εχει την προστατεύει απο να την κλείσουν ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ σ΄ενα "κέντρο"...

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα "ξερεις" να τα παιρνεις ολα αυτα μια χαρα κανεις την δουλεια σου!  ;)

 

Σόρυ ρε παιδιά, τι είναι αυτά που λέτε; Υπάρχουν και νέοι άνθρωποι που τα διαβάζουν. Λίγο προσοχή στο τι γράφουμε.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου