Προς το περιεχόμενο

Κατι ηξερα & δεν πηρα εισιτηρια για την Amy Winehouse


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα καινούρια τοστιέρα (χωρίς πλάκα) και διάβασα το manual προκειμένου να μην κάνω καμιά βλακεία και κάψω κανά φρύδι. Μεταφέρω αυτούσια ενότητα από το εν λόγω εγχειρίδιο:

 

Μικρά Μυστικά

 

Τα λουκάνικα μπορούν να εκραγούν κατά την διάρκεια γκριλ και μπορούν να οδηγήσουν σε τραυματισμούς και να προκαλέσουν αταξία. Για το λόγο αυτό κεντήστε τα λουκάνικα ή κόψτε τα λίγο πριν τα τοποθετήσετε στο γκριλ.

 

Περιμένω τις απόψεις σας.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε φιλε ελεος...οταν ακουγα floyd και διαβαζα την ιστορια του Barret δεν ησουνα καν ιδεα...Ξερεις καν τι σημαινει Pink FLoyd?την σχεση του Syd με τον Gilmour την ξερεις?Το γιατι μπηκε στους Floyd ο Gilmour ξερεις?ελεος με τον καθε πιτσιρικα που μπαινει σε ενα φορουμ και το παιζει και εγω δεν ξερω τι...Κατσε κανε cover το paranoid μαθε να παιζεις κιθαριτσα και ασε εμας να διαβαζουμε wiki...

ΕΛΕΟΣ!

Ξεκαβάλα το καλάμι σου και πιές ενα Λεξοτανίλ να ηρεμίσεις.

Πιτσιρικάς η όχι δε νομίζω πως έχει σημασία για να συμμετέχεις σε ένα διάλογο. Το ότι ξέρω περισσότερα πράγματα στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θέμα έτυχε και τα ξέρω. Δέν είπα ότι έπιασα το θεό απτα κάκαλα... Απλά στο θέμα του Μπάρετ έτυχε να ασχοληθώ περισσότερο και να ξέρω περισσότερα απο σένα, και επειδή είπες κάτι που ήταν λάθος απλά σε διόρθοσα και αντί να υποστιρίξεις τη γνώμη σου εάν πίστευες πως έκανα λάθος με πήρες απτα μούτρα!

Το να ξέρεις να κάνεις διάλογο δεν είναι θέμα ηλικίας, και αυτό φαίνεται απτη περιπτωσή σου που με περνάς όπως λές κάποια χρόνια και παρόλαυτα δε ξέρεις να σταθείς σε μία κουβέντα σα κύριος.

Τέλος τι κόλλημα έχεις φάει με τα τραγούδια που ανεβάζω και με τη κιθαρίτσα που παίζω δε ξέρω!!!

Αλλά στη τελική νοσηλευτής σπούδασα όχι γιατρός... Πώς να ξέρω!  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου