Προς το περιεχόμενο

αγορά απο thommann:απορίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά βοηθήστε κάποιος!

 

Ψάχνω να παραγγείλω απο thomann κάτι καλούδια.

 

Του στέλνω e-mail με μια λίστα τα πράγματα που θέλω και τον ρωτάω πόσο θα κοστίσουν τα μεταφορικά για να έρθουν αυτά τα πράγματα στη Θάσο.

Μου λέει 23 ευρώ το πακέτο, όμως πώς εγώ ξέρω πόσα πακέτα θα είναι αυτά; Μιλάμε για 2 ενισχυτές 30w, ένα boss πετάλι, stand κιθάρας, ένα αναλόγιο, ένα κουρδιστίρι, κάτι καλόδια κλπ.... Αυτά όλα είναι ένα πακέτο, θα τα κάνει 2 ή θα τα πληρώσω ξεχωριστά??? (στην τελευταία περίπτωση καλύτερα να τα πάρω απο τον νακα !!)

Επίσης τα πράγματα μου θα έρθουν χωρίς κανένα επιπλέον έξοδο στη Θάσο που μένω, θαπληρώσω και άλλα μεταφορικά ή θα πρέπει να πάω να τα πάρω απο καμιά θεσ/νίκη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΟΡΙΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΚΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 30 ΚΙΛΑ.ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.EΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ 2 ΜΕΓΑΦΩΝΑ EMINENCE KAI ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΕ 1 ΠΑΚΕΤΟ (ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ 30 ΕΥΡΩ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΔΩ!!)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παίδες τις παραγγελίες απο το γερμανικό site τις κάνουμε;Ή δεν έχει σημασία;Γιατί θυμάμαι οτι ειπώθηκε σε κάποιο post να τσεκάρουμε τιμές απο το ολλανδικό και μπερδεύτικα :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οπουδηποτε απλα στο ολλανδικο ειναι ακριβως οι τιμες που θα το παρεις λογο φορολογιας

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου