Προς το περιεχόμενο

Myspace και συγκροτήματα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 342
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εδω ειμαι και εγω με μερικα διαμαντια που εχω γραψει. ;D ;D

 

http://www.myspace.com/vartanis

 

 

Και μια διευκρινηση.

 

Οσα παιδια δεν τους εχω κανει add στο myspase, δεν ειναι γιατι τους σνομπαρω ή γιατι δεν τους " ξερω", αλλα το κανω για να μην φορτωνεται πολυ η σελιδα και σερνεται.

 

Σας ευχαριστω.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

Οσα παιδια δεν τους εχω κανει add στο myspase, δεν ειναι γιατι τους σνομπαρω ή γιατι δεν τους " ξερω", αλλα το κανω για να μην φορτωνεται πολυ η σελιδα και σερνεται.

 

 

Βρε,δεν χρειαζεται να κανεις deny τον κόσμο.Η σελιδα φορτώνει αν εχεις πολλούς top friends,δηλαδη εκεινους που φαινονται στην 1η σελιδα και αυτο το ρυθμίζεις εσυ. (πας home,κατω αριστερα από τους friends σου πατας "Change my "Top Friends" " και στη συνεχεια στο πανω αριστερο μερος διαλεγεις απο το "Choose number of Top Friends" διαλεγεις ποσοι θελεις να φαινονται στην αρχική σου σελίδα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλα ρε Blue για την απαντηση, αλλα το ξερω.Οπως θα ειδες δεν φαινεται ο Tom. ;) ;) ;)

 

Αλλα δεν ξερω αν φταιει,αλλα πολλες φορες οταν παω σε σελιδες του myspace αλλων παιδιων και εχουν .....χιλιαδες φιλους, κανει μια ωρα η σελιδα να φορτωσει,βαριεμαι και την κανω.

 

Μπορει να φταιει παλι, το οτι εχουν ......χιλιαδες comments, δεν ξερω, αλλα σε μενα ενεργει αρνητικα. :P :P :P

 

Για αυτο, λιγα ......λογια, πολυ μουσικη, G......9,..στα FM. ;D ;D ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου