Προς το περιεχόμενο

Παρακολούθηση θέματος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω πως θα ήταν βοηθητικό και χρήσιμο να προστεθεί η επιλογή παρακολούθησης ενός thread (με κάποιο "κουμπί", για παράδειγμα) από κάποιον που δεν έχει απαραίτητα απαντήσει σε αυτό. Ίσως δηλαδή κάποιος ενδιαφέρεται για ένα θέμα και θέλει να λαμβάνει ειδοποιήσεις όταν δημοσιεύονται καινούρια σχόλια, χωρίς απαραίτητα να έχει να πει κάτι ο ίδιος σχετικά με αυτό..

 

Αν υπάρχει ήδη αυτή η δυνατότητα, παρακαλώ διαφωτίστε με. Αν έχει ξανασυζητηθεί, αγνοήστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Υπάρχει ένα «κουμπάκι» «ειδοποίηση» ανάμεσα στο «απάντηση» και « σήμανση ως αναγνωσμένο». Πάτησέ το!  ;D Νομίζω πιάνει και χωρίς να συμμετάσχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα «κουμπάκι» «ειδοποίηση» ανάμεσα στο «απάντηση» και « σήμανση ως αναγνωσμένο». Πάτησέ το!  ;D Νομίζω πιάνει και χωρίς να συμμετάσχεις.

 

Οκ, ευχαριστώ! Πάντα νόμιζα πως αυτό το "ειδοποίηση" ήταν κάτι σαν το "flag" στο youtube...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω πάντως αν δουλεύει  , δεν το δοκίμασα, αλλά νομίζω ότι δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γιατί ωραίο είναι :D. Κατά τα άλλα αίτηση + χαρτόσημο + παράβολο δημοσίου στον yameth. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε... κλασική αποτρεπτική γραφειοκρατεία?

Πάντως, πέρα από την πλάκα, ίσως θα έπρεπε να αντικατασταθεί η λέξη "ειδοποίηση" στις επιλογές με μια πιο σαφή (λέξη ή σύντομη φράση) 

Δηλαδή, ούτε εγώ, ούτε εσυ, που είμαστε χρόνια μέλη του νοιζ, ξέρουμε τί ακριβώς κάνει αυτό το κουμπί (αλήθεια, τόλμησες να το πατήσεις? εγώ δίστασα για λίγο...)

 

Νομίζω πως το "παρακολούθηση" αντί για το "ειδοποίηση" θα ήταν πιο σαφές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπα, δεν το πολύ-σκέφτηκα, το πάτησα αμέσως (είμαι ριψοκίνδυνος ;D ;D ;D) , εννοώ τώρα που το ανέφερες το πάτησα. Μετά σκέφτηκα το πολύ – πολύ να το πατάς και να ξυπνάς την Εύη ;D ;D (εκεί στενοχωρήθηκα λίγο) ;D! Για εμένα πιο χρήσιμο θα ήταν να υπάρχει και επιλογή να μην παίρνω ειδοποίηση ( ;Dαλλά νομίζω ότι γίνεται αν το ξανα-πατήσεις ;)). Όσο για τη μετάφραση, μπορεί να έχεις και δίκαιο. Τείνω προς τη σύντομη  φράση π.χ «παρακολούθηση θέματος»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, δεν το πολύ-σκέφτηκα, το πάτησα αμέσως (είμαι ριψοκίνδυνος ;D ;D ;D) , εννοώ τώρα που το ανέφερες το πάτησα. Μετά σκέφτηκα το πολύ – πολύ να το πατάς και να ξυπνάς την Εύη ;D ;D (εκεί στενοχωρήθηκα λίγο) ;D! Για εμένα πιο χρήσιμο θα ήταν να υπάρχει και επιλογή να μην παίρνω ειδοποίηση ( ;Dαλλά νομίζω ότι γίνεται αν το ξανα-πατήσεις ;)). Όσο για τη μετάφραση, μπορεί να έχεις και δίκαιο. Τείνω προς τη σύντομη  φράση π.χ «παρακολούθηση θέματος»

 

Χεε!!!  Το μέλλον ανήκει στους τολμηρούς! Θα ήταν πολύ ωραίο να υπάρχει κουμπί, το οποίο να πατάς και να ξυπνάς κάποιον (θα είχε ενδιαφέρον να μην είναι κάποιος συγκεκριμένος, αλλά να υπάρχει autobot που να διαλέγει random ένα μέλος)!

 

Όντως, αν το ξαναπατήσεις (σε θέμα που το έχεις ήδη πατήσει ή σε θέμα που έχεις απαντήσει) ακυρώνει την παρακολούθηση.

 

+1 για το "παρακολούθηση θέματος"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπά θα έψαχνα «crack» για το Bot. Τώρα που το σκέφτομαι, τον Nestor Apos θα ήθελα να ξυπνάω συνέχεια  ;D ;D ;D

 

Επίσης, αν με αφήσεις να συνεχίζω να γράφω στο thread σου δεν θα σβηστεί βέβαια , αλλά σίγουρα θα πάει προς "παιδική χαρά" μεριά ;D. Από την άλλη μπορείς να περιμένεις να ξυπνήσει ο Nestro Apos , να το δει, οπότε μοιραία  θα πάει εκεί (παιδική χαρά) αύριο ;D. Άρε και να είχα το κουμπί που ξυπνάει λέμε!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου