Προς το περιεχόμενο

Παρακολούθηση θέματος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλλά να υπάρχει autobot που να διαλέγει random ένα μέλος)!

αυτος πχ?

 

http://i2.listal.com/image/1298718/600full-optimus-prime.jpg

 

αν σε διαλεξει τι γινεται?σου φτιαχνει ενα μπασο που γινεται ρομποτακι?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επίσης, αν με αφήσεις να συνεχίζω να γράφω στο thread σου δεν θα σβηστεί βέβαια , αλλά σίγουρα θα πάει προς "παιδική χαρά" μεριά ;D.

I'm on it!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αν σε διαλεξει τι γινεται?σου φτιαχνει ενα μπασο που γινεται ρομποτακι?

 

Πόσο ωραίο θα ήταν αυτό? Θα μπορούσε να έρχεται μόνο του στα λάηβ (και ίσως με μια καλή μπαταρία να κουβαλάει και τον ενισχυτή...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπου γάμος και χαρά…… ;D ;D ;D

Ασε...με εχει χτυπησει και η κριση και η ζεστη...Κομματια σε λεω...

 

(και ίσως με μια καλή μπαταρία να κουβαλάει και τον ενισχυτή...)

Θα ητανε μια καλη λυση για να μπορουμε και εμεις να παρουμε λαμπατους ενισχυτες...

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, ούτε εγώ, ούτε εσυ, που είμαστε χρόνια μέλη του νοιζ, ξέρουμε τί ακριβώς κάνει αυτό το κουμπί (αλήθεια, τόλμησες να το πατήσεις? εγώ δίστασα για λίγο...)

Εγώ δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μου :)

Το πάτησα τώρα, όντως σου βάζει το θέμα σε παρακολούθηση. Πλάκα είχε, αλλά το ξαναπάτησα μετά όμορφα όμορφα πριν πληγωθεί κανένας :P

 

Γενικά κι εμένα το interface του forum δεν μου αρέσει καθόλου και δεν το βρίσκω και ιδιαίτερα λειτουργικό και επεξηγηματικό, αλλά δεν το βλέπω σύντομα να αλλάζει :/

 

Μετά σκέφτηκα το πολύ – πολύ να το πατάς και να ξυπνάς την Εύη ;D ;D (εκεί στενοχωρήθηκα λίγο) ;D!

Λοιπόν το βράδυ που πέρασε ξύπνησα άκυρα για μια στιγμή. Εγώ θεώρησα πως ήταν η ζέστη. Μήπως έπαιζες με τα κουμπιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οταν έχουμε απορίες για τη χρήση ενός εργαλείου, τι κάνουμε; RTFM guys!

Το οποίο είναι στο κάτω μέρος κάθε σελίδας, http://www.noiz.gr/index.php?action=help και λέγεται Βοήθεια.

 

Εγώ δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μου :)

Το πάτησα τώρα, όντως σου βάζει το θέμα σε παρακολούθηση. Πλάκα είχε, αλλά το ξαναπάτησα μετά όμορφα όμορφα πριν πληγωθεί κανένας :P

 

Γενικά κι εμένα το interface του forum δεν μου αρέσει καθόλου και δεν το βρίσκω και ιδιαίτερα λειτουργικό και επεξηγηματικό, αλλά δεν το βλέπω σύντομα να αλλάζει :/

Λοιπόν το βράδυ που πέρασε ξύπνησα άκυρα για μια στιγμή. Εγώ θεώρησα πως ήταν η ζέστη. Μήπως έπαιζες με τα κουμπιά;

 

 

Οσον αφορά το interface του forum θα έλεγα πως είναι ότι πιό κοινότυπο κυκλοφορεί και σίγουρα επιδέχεται βελτιώσεις. Για τις αλλαγές επέτρεψε μου να έχω μια τόση δα εμπειρία παραπάνω, που λέει πως ο κόσμος "ξεβολεύεται" και δυσανασχετεί συνήθως. Επεται μια αλλαγή σημαντική, αλλά θα γίνει όταν θα είναι πολύ κοντά στο "εύχρηστο και φιλικό". Κάτι που θέλει πολλή - πολλή μελέτη και δεν είναι θέμα trial and error.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπόν το βράδυ που πέρασε ξύπνησα άκυρα για μια στιγμή. Εγώ θεώρησα πως ήταν η ζέστη. Μήπως έπαιζες με τα κουμπιά;

οoopssssss! ;D

 

Οταν έχουμε απορίες για τη χρήση ενός εργαλείου, τι κάνουμε; RTFM guys!

 

Το αξίωμα του CAHN (από το νόμο του Μέρφυ):

«Όταν όλα έχουν αποτύχει, διάβασε τις οδηγίες»   ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά δουλεύει το κομβίον :P :P

 

Αν τη βρίσκεις βέβαια με το να γεμίζει συνέχεια το cache των εισερχομένων σου... ;D ;D(όπως στο συζήτηση περι επικαιρότητας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεται μια αλλαγή σημαντική, αλλά θα γίνει όταν θα είναι πολύ κοντά στο "εύχρηστο και φιλικό".

Ελπίζω να μην σου έβαλε λόγια ο marathon και γίνει σαν Mac OS :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου