Προς το περιεχόμενο

Πυξ Λαξ anybody?


December

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος δεν πρόλαβε, θα έρθουν κι άλλες τελευταίες :D

 

Έλεος με αυτά τα reunion λόγω "μιας τελευταίας περιοδίας", είτε αφορούν εγχώρια είτε ξένα συγκροτήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

τι παιζει επιτέλους με αυτες τις διοργανώσεις και τον αισχρό ήχο; Όπως και στο ποδηλατοδρομιο με τους Κατσιμιχαίους που ο ήχος εξυπηρετουσε ΜΟΝΟ την αρενα. ΔΕΝ υπηρχαν ηχεία για τα καθίσματα. Κι όμως πουλαγαν ξεχωριστά εισιτήρια και μάλιστα ακριβότερα. Sold out με μισά ηχεία γίνεται; Να ρίχνεται μια ματια στην διοργανωτρια εταιρεία πριν αγορασετε εισιτήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι παιζει επιτέλους με αυτες τις διοργανώσεις και τον αισχρό ήχο; Όπως και στο ποδηλατοδρομιο με τους Κατσιμιχαίους που ο ήχος εξυπηρετουσε ΜΟΝΟ την αρενα. ΔΕΝ υπηρχαν ηχεία για τα καθίσματα. Κι όμως πουλαγαν ξεχωριστά εισιτήρια και μάλιστα ακριβότερα. Sold out με μισά ηχεία γίνεται; Να ρίχνεται μια ματια στην διοργανωτρια εταιρεία πριν αγορασετε εισιτήριο.

Έτυχε να πάω για λίγο στο στήσιμο μια μέρα πρίν το πρωί (για εκπεδευτικούς σκοπούς στο λαιβ δεν πήγα με αφήνουν τελείως αδιάφορο οι πυξ λάξ) και είχανε στήσει σύστημα αρκετά ικανό πιστεύω για να καλύψει τον συγκεκριμένο χώρο .Είδα 2 σειρές Χ 12 v dosc μπρωστά αριστερά + 2 Χ 12 δεξιά, ακόμα είχε μια σειρά ακόμα με  v dosc + 3 dv dosc στο τέλος, για πλάγια αριστερά και μία για πλάγια δεξια.3 ομάδες με subs SB28 και κατι eaw αν θυμάμε καλά λίγο πιο μικρά.Αυτά είδα + 30 kudo left + 30 right που θα στήνανε πιο μετά αρκετά μέτρα πιο πίσω για να ακούν και οι πίσω.Δέν αντιλέγω για την κακή ποιότητα και ένταση του ήχου δεν μπορώ να έχω και άποψη απ την στιγμη που δεν ήμουν εκέι άσε που και ένας γνωστός μου μου είπε και αυτός οτι έπαιζε σιγά απλά δέν νομίζω να έφταιγε το σύστημα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκάει και μήνυμα στην οθόνη πριν αρχίσουν "Είμαστε sold out bla bla bla και νιώθουμε την ανάγκη να κανονίσουμε συναυλία στην Αθήνα (νομίζω) 11 Σεπτέμβρη.

 

Όποιος δεν πρόλαβε, θα έρθουν κι άλλες τελευταίες :D

 

"Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ Νο2"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πυξ Λαξ, κανείς?

Δεν πήγα - και θαθελα να διαβασω μια περιγραφή.

Από τους 74.000 που πήγαν, ούτε ένας δεν είναι μέλος στο φόρουμ?

Γραψαμε 29 σελιδες για ξενους μουσικους που επισκεφτηκαν την Αθηνα. Για τους Ελληνες που εδωσαν συναυλια, τσιμουδιά.

Κανενας δεν θελει να μοιραστει την εμπειρια?

 

Το forum είναι μουσικό...γι αυτό δύσκολα θα βρεις κάποιον εδώ μέσα να εχει πάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το forum είναι μουσικό...γι αυτό δύσκολα θα βρεις κάποιον εδώ μέσα να εχει πάει...

 

Τι κακός!!! ;D ;D ;D γουστάρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν κρινουμε τωρα μια μπαντα οπως οι πυξ-λαξ μουσικα...

Αυτο που λεμε ειναι αν ειναι αρπαχτη το summer 2011 tour η οχι...

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ποσο επρεπε να εχει το εισητηριο για να μην ειναι αρπαχτη? 1,40?

 

Μαγκια τους που μάζεψαν τοσο κόσμο. Δλδ δε επρεπε να βγαλουν τπτ? Αλλα κ πάλι ας βγαλαν εμενα δε με πειραζει καθολου αυτο από τη στιγμή που μου δοθηκε να δω live ενα από τα πιο δημοφηλές κ σημαντικα(αν κ οχι για ολους) ελληνικά συγκροτίματα. Αυτο με τις αρπαχτες βαρεθηκα να το ακουω. Όλες οι παλιες μπάντες που ξαναπαίζουν η συνεχίζουν να παιζουν το κάνουν μόνο για αρπαχτή??

 

Παρόλα αυτα πρέπει κ γω να πώ πως ο ήχος μου φάνηκε ψιλοχαλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου