Προς το περιεχόμενο

Διαφημηση και χασιμο θεματος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνηθιζω να παταω το λινκ απο τις ειδοποιησεις των θεματων που παρακολουθω, ανοιγοντας πρωτα τις σελιδες και μετα να τις διαβαζω.

Καμια φορα κανω διαγραφη των ειδοποιησεων (απο συνηθεια) και μετα διαβαζω τα θεματα που εχω ανοιξει.

Το πρωτο θεμα εχει χαθει γιατι εχει ανοιξει αυτοματα η διαφημηση του ... δεν ξερω και εγω τι ειναι ... και μετα παει αυτοματα γενικα στο φορουμ και οχι στο θεμα που πατησα να ανοιξει.

Αντε βρες το μετα.

Δεν ξερω αν το παθαινει και αλλος αλλα εχει γινει απο αρκετα εως πολυ εκνευριστικο για μενα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο θεμα εχει χαθει γιατι εχει ανοιξει αυτοματα η διαφημηση του ... δεν ξερω και εγω τι ειναι ... και μετα παει αυτοματα γενικα στο φορουμ και οχι στο θεμα που πατησα να ανοιξει.

Αντε βρες το μετα.

Δεν κατάλαβα τι συμβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Όπως καταλαβαίνεις αφορά μια προσωπική σου συνήθεια το "πρόβλημα". Εξ άλλου πάνω δεξιά υπάρχει η επιλογή "Εμφάνιση νέων απαντήσεων στα μηνύματά σας" σε περίπτωση που έχεις σβήσει τις ειδοποιήσεις. Καταλαβαίνω πως η παραμικρή ενόχληση στις συνήθειες μας είναι... "ενόχληση" αλλά η συγκεκριμένη διαφήμιση είναι εξαίρεση για την καθημερινότητα του Noiz ενω ταυτόχρονα λήγει εντός των ημερών.

 

Ζητώ την κατανόηση σας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προβλημα με τη διαφήμιση, απλα αν γινοταν να επιστρεφει στο θεμα μετα, αντι να πηγαινει στο φορουμ, θα ηταν ολα ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα κι αν το προβλημα ειναι η κακη μου συνηθεια να σβηνω τα μειλ, δεν ειναι "ομορφο" να ειναι αναγκασμενος καποιος να γυριζει στα μειλ για να ξαναπατησει το λινκ της ειδοποιησης για να διαβασει τελικα το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δυστυχώς δεν είναι εφικτό. Μονο στο πρώτο σου συνέβη αυτό και όχι στα υπόλοιπα θέματα. Δεν νομίζω να είναι τόσος μπελάς πια...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου