Προς το περιεχόμενο

ΕΚΟ LS-05, ή αλλιώς, Noiz που ξέρεις τα πολλά..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα μου θυμισες μια ιστορια που ειχε πει ο Emerson.

Στην πολη που εμενε ειχε ενα Hammond shop/service και εκει συνηθιζε ο ιδιος να πηγαινει τα Hammond του για επισκευη. Αλλα ο τυπος που ειχε το καταστημα δεν τον ηξερε, ωσπου ενα βραδυ ειδε στην tv ενα απο τα lives του.

 

Την επομενη φορα που ο Emerson του πηγε ενα Hammond για επισκευη, ο μαγαζατορας μονο που δεν τον πυροβολησε ;D

 

"Δεν μπορω να το πιστεψω! Πως συμπεριφερεσαι ετσι σε ενα Hammond??" :o ??? :-X

 

Ειχε φρικαρει ο τυπος ;D  ;D

Τον εδιωξε κακην-κακως λεγοντας του οτι δεν θα επισκευασει ξανα κανενα απο τα Hammond του.

 

Εντελως παλαβος...

fac19f04ce564bdc798a33006c5e7ec6.gifBurningHammond.jpg

 

ο keith ειχε τα λεφτα και την μουρλια να κανει οτι γουσταρει πανω στην σκηνη οπως κανουν πολοι καλητεχνες και εμπνεουν αυτους που βρισκονται απο κατω.............

εχω αδικο που τους βριζω αυτους που το εφεραν σε αυτη την κατασταση ??

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Με μιά πρώτη ματιά από τις φωτό που ανέβασες, η επισκευή του αν και εφικτή, θα κοστίσει αρκετά που δεν ξέρω τελικά εάν θα συμφέρει. Τα εξωτερικά προβλήματα δεν είναι και τόσο σοβαρά. Έχουμε δει και χειρότερα. Αλλά, κρίνοντας από τα εξωτερικά σημάδια κακοποίησης του μηχανήματος υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να υπάρχουν εσωτερικά σοβαρότερα προβλήματα. Κατά την γνώμη μου αυτά θα πρέπει να εξεταστούν πρώτα (τα εσωτερικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε ε; Κοιτάξτε, μια εμπειρία από ηλεκτρονικά την έχουμε, όπως επίσης και αρκετό χρόνο για να ασχοληθούμε. Γενικά, αξίζει την προσπάθεια και (κυρίως) τα διαδικαστικά με τους υπεύθυνους του θεάτρού; Γιατί αν το ξεκινήσουμε, μπορεί να βρούμε και καμία ράβδο χρυσού, τόσο παλιό που είναι..

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ειναι χασιμο χρονου. Ο ηχος του πρεπει να ειναι μαπα, οπως τοσα και τοσα "home αρμονια". Να ηταν κανενα Hammond B3 μαλιστα, εκει θα ερχομουν και γω να βοηθησω ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

prang,

Ισχύει ότι σου είπα πιό πάνω:

 

... υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να υπάρχουν εσωτερικά σοβαρότερα προβλήματα. Κατά την γνώμη μου αυτά θα πρέπει να εξεταστούν πρώτα...

 

Απ'ότι κατάλαβες δεν με τρομάζει η εξωτερική εμφάνιση, όσο το τι μπορεί να συμβαίνει εντός και σε ποιό βαθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου