Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμενο μπουζουκι τετραχορδο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια...

Θελω να ξεκινησω να μαθω μπουζουκι αν και μεγαλος σε ηλικια 23 και τον μαιο φευγω για φανταρος αλλα καλιο αργα παρα αργοτερα... ;D ;D ;D ;D

 

Στο ψαξιμο ομως που εκανα δεν βρηκα κατι αξιολογο μεχρι τα 300ευρωπουλα

ετσι αποφασισα να κοιταξω κατι σε μεταχειρισμενο και βρηκα αυτο εδω το οργανο στα 300

 

Πως το κοβετε;;

 

attachment.php?attachmentid=5772&d=1307302438&thumb=1

 

attachment.php?attachmentid=5773&d=1307302449&thumb=1

 

attachment.php?attachmentid=5774&d=1307302458&thumb=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' αυτά τα χρήματα έχεις μια και μοναδική λύση.

Μάτσικας.

Πήγαινε στο μαγαζί, παίξε, άκουσε και διάλεξε αυτό που σου κάθεται καλύτερα στο χέρι και στο αυτί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kotsikatos, τα λινκ που εβαλες απο το rembetiko δειχνουν τις φωτογραφιες μονο αν κανεις login. Καθως πολλοι δεν εχουν account εκει, θα βοηθουσε αν αποθηκευες κανα-δυο φωτο και τις ανεβαζες εδω κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον σου μιλησε καποιος σχετικα με τη μουσικη και τη μπαντα στο στρατο σωστα?? ;D ;D

 

Μη νομίζεις.

Κι αυτά τυχερά είναι.

Εγώ ήμουν στη μπάντα του στρατού και μαρτύρησα.

Απ' τη σκοπιά στη λέσχη, απ' τη λέσχη ξανά στη σκοπιά, το πρωί σημαία, όπου πήγαινε ο στρατηγός εμείς από πίσω και άλλα πολλά εμπριμέ ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη νομίζεις.

Κι αυτά τυχερά είναι.

Εγώ ήμουν στη μπάντα του στρατού και μαρτύρησα.

Απ' τη σκοπιά στη λέσχη, απ' τη λέσχη ξανά στη σκοπιά, το πρωί σημαία, όπου πήγαινε ο στρατηγός εμείς από πίσω και άλλα πολλά εμπριμέ ;D

 

Οντως τυχερα ειναι!! εγω στην μπαντα ξεχασα πως γραφεται η σκωποια!!! ;D

αλλα μονο κ μονο γι αυτο πιστευω οτι αξιζει να ασχοληθει καποιος με τη μουσικη ;D

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορεις να τις ανεβασεις σαν attachment (ανοιγωντας το μενου "Προσθετες Επιλογες".

 

Ενναλακτικα μπορεις να κανεις δεξι κλικ στη φωτογραφια, να επιλεξεις "Αντιγραφη τοποθεσιας εικονας" και να την ποσταρεις χρησιμοποιωντας τα blahblah tags.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαγνητη εχει, ομορφο ειναι, σε καλη κατασταση δειχνει. Τωρα αν βρεις και καποιον πιο εμπειρο και πατε μαζι να δει το οργανο (τον ηχο, την κατασταση των ταστων κλπ) θα εισαι τζετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου