Προς το περιεχόμενο

Επιτρέπεται κάποιος να τροποποιήσει δικό μου μήνυμα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

 

 

ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ LIVE ΤΩΝ ¨ΟΝΑΡ", ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΜΟΥ "PLAISIR CAFE BAR" ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΔΕΛΦΩΝ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

 

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΕΠΙΣΥΝΑΨΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΤΑΚΙ...ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΧΘΕΣ ΕΓΙΝΕ Η ΛΗΨΗ ΑΠΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ 4 ΦΟΡΕΣ.

 

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΑΝΤΟ...

 

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ???

 

ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...

 

 

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...

 

ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΟΠΩΣ

 

"ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ" , "ΑΚΟΥΣΑ - ΕΙΔΑ",  "ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ"

 

καθώς και η δυνατότητα "ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ".

 

 

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ EVENTS ΚΑΙ LIVE ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ.

 

ΑΡΑ...ΓΙΑΤΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΤΑΚΙ ΜΟΥ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν το αφαίρεσα εγώ, αλλά τι ήταν το "σποτάκι"?

Μήπως ήταν υλικό που δεν διανέμεται ελεύθερα?

 

(Επίσης, μην γράφεις με κεφαλαία εκτός αν αυτά που γράφεις τα εννοείς να ακουστούν ΦΩΝΑΧΤΑ  :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως το σποτακι σου ειχε μεσα καποιο τραγουδι των ΟΝΑΡ το οποιο δεν επιτρεπει η ΑΕΠΙ να αναρταται σε φορουμ χωρις αδεια και φυσικα πληρωμη?

 

 

αλλωστε οι κανονες του φορουμ το λενε ΞΕΚΑΘΑΡΑ

 

9. Συμφωνείτε ότι δεν θα αναρτήσετε υλικό του οποίου δεν είστε κάτοχος των πνευματικών δικαιωμάτων.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Διότι είναι ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ σποτάκι για το ραδιόφωνο της περιοχής σας κι εμείς ραδιόφωνο δεν είμαστε.

 

Μια ανακοίνωση στην σωστή κατηγορία είναι αρκετή και ιδιαίτερα όταν είναι σωστά και κατατοπιστικά γραμμένη με τα απαραίτητα στοιχεία. π.χ.

 

"Οι τάδε live, στο τάδε μπαρ, τότε."

 

Θα επενέβαινα να διορθώσω προς το καλύτερο το ποστ και τον τίτλο για να σας εξυπηρετήσω ώστε να τραβήξει περισσότερα βλέμματα ένα θέμα που ο  τίτλος που λέει: "Οι τάδε στο καφέ μου...", αλλά καλά έκανα τελικά και δεν το πείραξα.

 

Καλή επιτυχία.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά λυπάμαι αν ενόχλησα με το θέμα μου.

 

 

YAMETH θα ήθελα να πω, πω δεν ειδα σα ραδιόφωνο το FORUM σας και θα παρακαλούσα να μη δημιουργηθεί άσχημη εντύπωση.

 

Επειδή είδα πως υπάρχουν αυτές οι κατηγορίες θεμάτων - όπως προανέφερα - πίστευα πως μπορώ να το αναρτήσω ειδικά εδώ (πίστευα πως εδώ θα επιτρέπεται), ώστε να κάνω όσο καλύτερη μπορώ την ανακοίνωση. Λάθος μου, αλλά δεν έγινε επίτηδες και το τονίζω αυτό.

 

Επιπλέον harilatron, το σποτάκι το έφτιαξα μόνη μου (όπως είχα πει και παλαιότερα σε άλλο θέμα, τώρα άρχισα να ασχολούμαι με το REAPER) και σκόπευα να ρωτήσω και τη γνώμη σας για το πως ακούγεται. Δεν είναι αυτό που θα έδινα στο ραδιόφωνο.

 

   Όμως ναι Superfunk περιείχε αποσπάσματα από τραγούδια τους.

 

Το λάθος μου είναι πως δε ξαναδιάβασα τους κανονισμούς σας και επηρεάστηκα από την ύπαρξη αυτών των κατηγοριών για τα EVENTS.

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΥΑΜΕΤΗ.... δε μου δεχόταν χθες το βράδυ τίποτα....

Μου έβγαινε μήνυμα πως δε μπήκε τίτλος ή πως το αρχείο υπάρχει.

10 ΦΟΡΕΣ άλλαξα τον τίτλο και το δέχτηκε με την υπάρχουσα μορφή....

 

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί. Δεν ξέρω αν μπορείτε να δειτε...πόσες άκυρες προσπάθειες έκανα.    

 

Χαρά μου θα ήταν να τον αλλάξετε τον τίτλο, εφόσον με ταλαιπώρησε τόσο πολύ, αλλά στεναχωρέθηκα με την απάντησή σας "αλλά καλά έκανα τελικά και δεν το πείραξα".

 

 

 

Ο λόγος που μπήκα στο forum αυτό ήταν καθαρά λόγω απειρίας στο REAPER και μουσικής συντροφιάς, όχι επιχειρηματικός. Άσχημη κίνηση που πήγα να τα συνδυάσω.

 

Σας ευχαριστώ πολύ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου