Προς το περιεχόμενο

Χρηση την υπογραφης & αρθρογραφια στο Νοιζ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το άλλο θέμα έχει κλειδωθεί και παρακαλώ να συμπεριφερθούμε σαν να μην υπάρχει.  :)

Ποιο θέμα; (Το έπιασες το υποννοούμενο, έτσι...; )

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  Εγω παντως Βαγγελη που "παιζω" καποιο οργανο σου προτεινω ανεπιφυλακτα τι να ποσταρεις.... για την ακριβεια μια συγνωμη για το υβρεολογιο σου στο αλλο thread.

Θα σου δωσω την συγνωμη σου...οταν ΕΣΥ ζητησεις να αφαιρεθει  ολο αυτη η ανισχυντη παραθεση  που εγραψες για μενα..και φυσικα ζητησεις εσυ συγνωμη πρωτος..

Μιας και εσυ μου επιτεθηκες.

Να διευκρινησω κατι αλλο που εσυ παραποιησες.

Δεν ειπα στον τρολλευ ποτε...

Μου γαμας τα θεματα..

του ειπα

Γαμας τα θεματα!

εχει διαφορα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Mε ειδες να συμμετεχω στις πολιτικες σας συζυτησεις?

Ξερεις γιατι...δεν συμμετειχα?

Γιατι δεν εχω ιδεα!

Τωρα αν αναφερεσε στις αποψεις μου περι συνθεσης... αν κανεις τον κοπο να διαβασεις ολα τα ποστ...καποιοι συμφωνησαν {Μεσα σε αυτους και εσυ}-καποιοι διαφωνησαν..

Αρα...κατι σωστο υπηρχε σε αυτο το ποστ

 

Μα... σαφώς. Κάποιοι θα συμφωνήσουν και κάποιοι θα διαφωνήσουν. Κάποιοι μπορεί και να γίνουν καυστικοί. Αυτό ισχύει για όλους και προς όλους. Εσύ γιατί δεν το δέχεσαι καθόλου?

 

Drummer (και δασκάλος των drums) είσαι. Πρέπει όλοι να συμφωνούν μαζί σου (και να επιδεικνύουν σεβασμό στην ιδιότητά σου) όταν μιλάτε π.χ. για τη σύνθεση ή για το αν ο νέος μουσικός πρέπει να πάρει την κιθάρα παραμάσχαλα και να γυρίσει τον κόσμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν κάποιοι συμφωνούν ή διαφωνούν με κάποια άποψη, δεν την κάνει αυτομάτως (μερικώς) σωστή ή λάθος.

 

Βαγγέλη, suck it up, σε δημόσιο χώρο γράφεις. Κάποιοι θα συμφωνούν, κάποιοι θα διαφωνούν (κομψά ή άκομψα), έτσι είναι και έτσι θα είναι είτε σου αρέσει είτε όχι. Αν πιστεύεις ότι έχεις δίκιο και αν στο μυαλό σου υπάρχει μια λογική συνέχεια που σε κάνει να πιστεύεις στο δίκιο σου, αντί να παραπονιέσαι, παρουσίασε τα επιχειρήματά σου. Μην απατάσαι όμως, δεν θα έχεις πάντα δίκιο. Το ίδιο ισχύει για όλους μας γιατί, μάντεψε, δεν είσαι ο μόνος που έχει βρεί "αντίσταση".

 

EDIT: με πρόλαβε ο harilatron.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διευκρινησω κατι αλλο που εσυ παραποιησες.

Δεν ειπα στον τρολλευ ποτε...

Μου γαμας τα θεματα..

του ειπα

Γαμας τα θεματα!

εχει διαφορα .

 

    Δε μου λες,ντραμμερ εισαι ή δικηγορος?  Αν ειναι να παιζουμε την κολοκυθια ασε.... εχω και καλυτερα πραματα να κανω.  Απο μενα χαιρετε.... 

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν κάποιοι συμφωνούν ή διαφωνούν με κάποια άποψη, δεν την κάνει αυτομάτως (μερικώς) σωστή ή λάθος.

 

Βαγγέλη, suck it up, σε δημόσιο χώρο γράφεις. Κάποιοι θα συμφωνούν, κάποιοι θα διαφωνούν (κομψά ή άκομψα), έτσι είναι και έτσι θα είναι είτε σου αρέσει είτε όχι. Αν πιστεύεις ότι έχεις δίκιο και αν στο μυαλό σου υπάρχει μια λογική συνέχεια που σε κάνει να πιστεύεις στο δίκιο σου, αντί να παραπονιέσαι, παρουσίασε τα επιχειρήματά σου. Μην απατάσαι όμως, δεν θα έχεις πάντα δίκιο. Το ίδιο ισχύει για όλους μας γιατί, μάντεψε, δεν είσαι ο μόνος που έχει βρεί "αντίσταση".

EDIT: με πρόλαβε ο harilatron.

εχεις δικιο. Με την υπεροψια και την ειρωνια δεν τα παω καλα ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο. Με την υπεροψια και την ειρωνια δεν τα παω καλα ομως

 

1) Πρόσεξε για ποια εγκλήματα κατηγορείς γιατί συχνά μπορεί να είσαι και εσύ ένοχος (κι εγώ και όλοι μας)

2) Και η υπεροψία και η ειρωνία είναι στο μενού. Το μόνο που μπορώ να πω είναι καλή χώνεψη.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ray...Ποσο?

Άσε και καναν άλλον, μονοφαγά. ;) (Η παράθεση απευθυνόταν στον Hari...)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Πρόσεξε για ποια εγκλήματα κατηγορείς γιατί συχνά μπορεί να είσαι και εσύ ένοχος (κι εγώ και όλοι μας)

2) Και η υπεροψία και η ειρωνία είναι στο μενού. Το μόνο που μπορώ να πω είναι καλή χώνεψη.

σωστος..

Ευτυχως εχω γερο στομαχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου