Προς το περιεχόμενο

πεταλιέρες, πεταλιέρες και πεταλιέρες...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΟΙΟ ΙΒΑΝΕΖ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΩΒ ΠΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ;ΑΠΟ ΤΑ DIGITECH ΠΕΤΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Janick το IBANEZ είναι ενα παλιό αναλογικό AD9 DELAY (Νομίζω το αγόρασα το 1986 μεταχειρισμένο) πολύ καλό ζεστό delay αν και οι τιμές που πιάνει στο ebay είναι πλέον εξωπραγματικές.

Κατα τα άλλα ότι λεει ο SCALLOPED για το Tonelab Se EΠΙ 2!!!

 

ΝICK δεν είμαι ποδοσφαιριστής TAP DANCER έχω καταντήσει με όλα αυτά τα πετάλια! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το βρείς από 500-600 ευρώ ανάλογα με τη γνωριμία που έχεις με τον καταστηματάρχη.Νομίζω τα φέρνει ο ΒΟΝ STUDIO & o KAΓΜΑΚΗΣ & ο ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (την τελευταία φορά που πέρασα είχε ένα εκεί)

 

αλλοιώς κλασσικά www.thomann.de

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ

 

DISTORTION RAT ME 80-90 EYRO

CHORUS DANELECTRO COOL CAT 80-100 EYRO

DELAY DIGIDELAY DIGITECH 140 EYRO

WAH WAH GEORGE DENIS 100-120 EYRO

DRIVE MARSHALL GUV'NOR PLUS 80-90 EYRO

 

ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟ 480-500 ΚΑΤΙ ΕΥΡΩ ΕΧΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΠΑΝΤΑ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΩ ΕΝΑN PEAVEY STUDIO PRO 112 ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟ DRIVE TOY ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΥ!ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ MESA BOOGIE

TRIPLE RECTIFIER(H KAI DUAL).TO TONELAB ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΕΦΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ.Η ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΛΑΜΠΑΤΗΣ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΑΙ ΤΑ ΤΡΕΛΑ GAIN.AΛΛΑ ΤΑ ΕΦΕ ΤΑ ΑΤΙΜΑ...ΔΕ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΕΙΤΕ! 8O 8O 8O

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε JANICK απ'οτι κατάλαβα το παίξιμο σου πάει πρός το μέταλλο οπότε τα drive και οι προσομοιώσεις του TONELAB ίσως παραείναι vintage για τίς ανάγκες σου (η προσομοίωση BOOGIE που έχει δεν είναι και τόσο πειστική).

Ο ήχος triple rectifier BOOGIE (είτε αρέσει σε κάποιους είτε δεν αρέσει) δυστυχώς θέλει BOOGIE! (τόσο τρελλό κομπρεσάρισμα μόνο οι BOOGIE έχουν). Πάντως και του TRIPLE RECTO τα καθαρά είναι χάλια....

Ισως να έχεις καλά αποτελλέσματα με το TONELAB και το DIGITECH METAL MASTER μπροστά του.

Σίγουρα όμως ένας καλύτερος ενισχυτής είναι μεγαλύτερη προτεραιότητα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file janick tote prohora sto POD PRO I STO PODXT PRO TS LINE6 KAI THA VREIS AYTO POU THELEIS PISTEYO... TREHA NA TO DOKIMASEIS... :D

 

to leo ayto epeidi den eheis kai toso kalo enishiti kai me ta rack tis line6 thamporeis na maineis kai line kai na akougesai kai gamata...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου