Προς το περιεχόμενο

Πεταλιερα μεν....αλλα τελικα με τι ενισχυτη?


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι, δεν κατάλαβες   ;)

 

να φτιάχνεις ήχο που να ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, όχι να ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ κάποιο ήχο που άκουσες και σου άρεσε

 

η διαμόρφωση του ήχου ΣΟΥ δεν είναι άσκηση αντιγραφής/προσομοίωσης, είναι δημιουργία

 

Παιδια και εγω αυτης της αποψης ειμαι.

Εγω θελω να φτιαχνω ηχους που μου αρεσουν ασχετα σε τι μπορει να μοιαζουν.Δεν με ενδιαφερει αυτο.Με ενδιαφερει να βγαζω ηχους που θα με κανουν να γουσταρω να παιζω βρε παιδι μου.Ετσι κι αλλιως απο κοντα δεν εχω ακουσει τα real οποτε.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω θα διαλεγα εναν μικρο λαμπατο με λουπα που να μου αρεσει βασικα σαν ενισχυτης μονος του για να παιζει και χωρις πεταλιερα αν θες καποια στιγμη, οποτε πανω σε αυτον θα εφτιαχνα και τους ηχους της πεταλιερας

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα διαλεγα εναν μικρο λαμπατο με λουπα που να μου αρεσει βασικα σαν ενισχυτης μονος του για να παιζει και χωρις πεταλιερα αν θες καποια στιγμη, οποτε πανω σε αυτον θα εφτιαχνα και τους ηχους της πεταλιερας

 

Αυτο το εχω στο νου μου...εννοειται οτι αν τελικα παρω μικρο λαμπατο θελω να ειναι και λιγο της προκοπης και να στεκεται ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ καλυτερα και μονος του αν μεινει ας πουμε ''ορφανος'' απο την πεταλιερα καποια στιγμη ;D...απλα να μπορει να παρει και αλλα πραγματα επανω του αν χρειαστει...κανα πεταλακι ας πουμε....αν και την πεταλιερα θα την παντρευτει ως συνηθως με εμενα ;D ;D ;D...οποτε....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με έναν τέτοιο π.χ. θα καλυφθείς 99%

 

http://www.thomann.de/gr/vht_special_6_combo_ultra.htm

 

Χωρις να τον εχω ακουσει μου εχει κανει κλικ το κεφαλι διαβαζοντας διαφορα στα φορουμ

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτον μου τον προτειναν ξανα αλλα το θεμα ειναι να βρεθει και για αγορα ;D

Αν τον εβρισκα και Ελλαδα καλα θα ηταν γιατι θα πρεπει να βρω κανενα γνωστο με καρτα να του φορτωσω ;D ;D την αγορα γιατι εμενα δε μου βγαζουν καρτα λογω εισοδηματος μιας και ηδη πλερωνω και 2 δανειακια :'(....καλα παμε.

Αντε να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμη καλύτερα, με κεφάλη+καμπίνα έχεις και μεγαλύτερη ευελιξία όταν μετακινείσαι

 

και με καμπίνα 2*12 ίσως βγάζει και πρόβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρεπει να βρω κανενα γνωστο με καρτα να του φορτωσω ;D ;D την αγορα γιατι εμενα δε μου βγαζουν καρτα λογω εισοδηματος μιας και ηδη πλερωνω και 2 δανειακια :'(....καλα παμε.

Αντε να δουμε.

βγαλε μια προπληρωμενη και καθαρισες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαλε μια προπληρωμενη και καθαρισες

 

Καποια στιγμη που ειχα παει δεν μου εβγαζαν γιατι εχω κατι ληξηπροθεσμα χρεη :-\....ετσι μου ειπαν τουλαζιστον (οτι δεν μπορω να βγαλω).Τωρα μεχρι να μπω σε ρυθμηση για τα δανεια με ειρηνοδικεια και τα σχετικα θα παρει καιρο....οποτε στην αναμονη.

Ενταξει...δεν το εψαξα και πολυ για να βγαλω ντε και καλα καρτα ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου