Προς το περιεχόμενο

Eπιστροφη ....Ποιανου??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις διάφορες ενσαρκώσεις μου σαν Dienekes' date=' Gideon και Abraxas μπορεί να έχω συνολικά μέχρι και 2000 post…[/quote']

 

ασχετο...δεν υπαρχει τροπος να μαζευτουν ολα στο ονομα dienekes?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Περιέργως' date=' αυτό που σου φαίνεται αυτονόητο δικό σου δικαίωμα (και είναι) δεν το αναγνωρίζεις σε εμένα. Επειδή δηλαδή ο alfasud είναι φίλος σου, έπρεπε να τον κάνω και εγώ κέφι; Και - σε τελευταία ανάλυση - το ίδιο ισχύει και για τα μέλη του άλλου φόρουμ; Μήπως θα έπρεπε να συστήσεις στον φίλο σου να προσέχει περισσότερο το πως συστήνεται αφού λες (και το πιστεύω) ότι ο άνθρωπος είναι αξιόλογος; Αν εγώ πάω σε μία παρέα και με αντιπαθήσουν, τότε ίσως φταίει η παρέα. Αν όμως πάω σε δέκα παρέες και δώσω λάθος εντύπωση, τότε φταίω οπωσδήποτε εγώ.

[/quote']

 

Όχι, δεν ήταν οι ίδιες συνθήκες.

 

Ο Σπύρος έχει σοβαρό πρόβλημα έκφρασης στα ελληνικά, στο είπα και τότε και το είχα πει και του Γιάννη στο τηλέφωνο. Το καλύτερο θα ήταν να επικοινωνούσατε μαζί του με pm για να διαλυθεί η παρεξήγηση. Δυστυχώς δεν πρόλαβα τα γεγονότα τότε...

 

Στο άλλο φόρουμ η διαφωνία ήταν καθαρά επί τεχνικών θεμάτων και η αντιμετώπιση ήταν του στυλ "ποιος είσαι εσύ που θα μας μιλήσεις για ηχεία;;" [= σε εμάς που έχουμε δώσει 20 εκατομμύρια για τα δικά μας].

 

Προς τιμήν τους αναθεώρησαν...

 

Α, και θυμήσου να σου στείλω link για το τι κάνουν κάτι πορωμένοι με τα playstation... :wink:

 

Επίσης, παρέλειψες να πεις ότι κανείς δεν έδιωξε από το φόρουμ τον φίλο σου. Εκείνος αποφάσισε (ίσως από ανάλογη μικρή ανοχή σε ηλίθιους σαν εμένα) να μην συμμετέχει πλέον. Το ίδιο ισχύει και για τον dienekes βέβαια. Εκτιμώ απολύτως το αξίωμα της μικρής ανοχής σε ηλίθιους, αλλά δεν αντικαθιστά την ικανότητα ορθής κρίσης προκειμένου να ξέρει κανείς ποιος είναι όντως ηλίθιος και ποιος δεν είναι.

 

Όχι, ο Σπύρος έφυγε για να μη γίνει χειρότερος καυγάς και λιγάκι πικραμένος... πάντως είναι άνθρωπος που δεν ξέρει τι θα πει "κρατάω κακία"...

 

Όπως και αν έχει, είχα πλήρη συναίσθηση όλων αυτών των παραμέτρων όταν προ ολίγου έδωσα και εγώ τις δύο ψήφους μου για την επιστροφή του dienekes και του abraxas, μη-γνωρίζοντας ότι πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο. Στο μέλλον - γνωρίζοντας την ευθιξία σου - θα είμαι πολύ προσεκτικός στον τρόπο με τον οποίο σου απευθύνομαι και - για τ' όνομα του Θεού - αν τύχει και έρθει κάποιος άλλος φίλος σου στο φόρουμ, στείλε μου ένα π.μ. για να είμαι προσεκτικός και απέναντί του.

 

Όλοι έχουμε τις συναισθηματικές μας εξάρσεις... απλώς εσύ έχεις θέση ευθύνης στην οποία ειλικρινά δεν θα ήθελα να βρίσκομαι.

 

We cool?

 

Κάτσε να σκεφτώ...

 

.

.

.

.

 

...yea man! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε σκισωωωω :lol:

ρε βασιλη εμεις "μαλωσαμε" ποτε οταν ησουν σαν abraxas? :!:

αληθεια σε ρωταω!

 

Δεν θυμάμαι αλλά ποτέ δεν είναι αργά...

 

... οι Suhr είναι καυσόξυλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε σκισωωωω :lol:

ρε βασιλη εμεις "μαλωσαμε" ποτε οταν ησουν σαν abraxas? :!:

αληθεια σε ρωταω!

 

Δεν θυμάμαι αλλά ποτέ δεν είναι αργά...

 

... οι Suhr είναι καυσόξυλα!!!

 

Κάνε logout πρώτα και μπες σαν abraxas για να το γράψεις αυτό!!! :D:D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε σκισωωωω :lol:

ρε βασιλη εμεις "μαλωσαμε" ποτε οταν ησουν σαν abraxas? :!:

αληθεια σε ρωταω!

 

Δεν θυμάμαι αλλά ποτέ δεν είναι αργά...

 

... οι Suhr είναι καυσόξυλα!!!

 

στον κ%^ο σουυυυυυ :lol: :lol: :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε σκισωωωω :lol:

ρε βασιλη εμεις "μαλωσαμε" ποτε οταν ησουν σαν abraxas? :!:

αληθεια σε ρωταω!

 

Δεν θυμάμαι αλλά ποτέ δεν είναι αργά...

 

... οι Suhr είναι καυσόξυλα!!!

 

στον κ%^ο σουυυυυυ :lol: :lol: :oops:

 

Και μάλιστα κουρδισμένα καυσόξυλα!!

 

Που είναι ρε ο Superfunk???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Dienekes θα με αφηνει να τον βασανιζω η εχει εκ διαμετρου αντιθετα βιτσια απο τον Abraxas???????? :D :D

 

Περίμενε... θα τον ρωτήσω...

 

.

.

.

.

 

"Εντάξει" λέει!! :P :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου