Προς το περιεχόμενο

Μπράτσο πήρε πίσω με βέργα λάσκα


skantzos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αλλα δεν μενεις στην Αμερικη (εκτος κι αν μενεις και κανεις εισαγωγη μπρατσων απο την Ελλαδα,οποτε μαλλον πρεπει να σε κοιταξει γιατρος... ;D)

γιατι να πρεπει να μενω αμερικη ? μονο για τους αμερικανους πολιτες ειναι αυτο το.....gift trick ? εγω εχω αγορασει αρκετα πραγματα απο ebay (αμερικανικο) και για να μην πληρωσω τελωνειο (για μικρα δεματα αλλα ακριβα προιοντα) συννενωουμαστε να γραψει gift επανω στο κουτακι........τοσο λαθος κανω ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τη βρήκα τη λύση για να μη μαλώνετε, θα πάρω και το nut το οποίο θα μου το χρεώσουν κανα δεκαδόλλαρο, και θα πάω ότι όλα μαζί κανουν 10 δολλάρια, όπως θα γράφει και το αποδεικτικό αποστολής :)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη βρήκα τη λύση για να μη μαλώνετε, θα πάρω και το nut το οποίο θα μου το χρεώσουν κανα δεκαδόλλαρο, και θα πάω ότι όλα μαζί κανουν 10 δολλάρια, όπως θα γράφει και το αποδεικτικό αποστολής :)

 

καλα τετοια γραφε δημοσια και θα σε περιλαβει ο ΥΠΟΙΚ και την εχει μεν μικρη,εχω ακουσει ομως οτι ειναι σουβλερη....(για την αισθηση της φορομπηχτικης δικαιοσυνης μιλαω βεβαια) ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τετοια γραφε δημοσια και θα σε περιλαβει ο ΥΠΟΙΚ και την εχει μεν μικρη,εχω ακουσει ομως οτι ειναι σουβλερη....(για την αισθηση της φορομπηχτικης δικαιοσυνης μιλαω βεβαια) ;D

 

με έχει περιλάβει καιρό τώρα. Για σουβλερή δεν κατάλαβα, αλλά μικρή δεν είναι :D

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με έχει περιλάβει καιρό τώρα. Για σουβλερή δεν κατάλαβα, αλλά μικρή δεν είναι :D

ξερεις τι λεει ο SF - αμα σου ερθει το μπουγιουρντι μπορει να μην ειναι μεγαλο αλλα θα σου πει..........σε 2 μερες τα θελω τα μπικικινια....... ;) ;)

messalion ντροπη σου να κανεις τετοια πραγματα  ;D

οοοοοοχχχιιιι φιλε μου - (WARNING ακολουθει κοινωνικη κατακραυγη) ντροπη σε ΑΥΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ εκει εξω που ψαχνουν τον 1 μαλακα για να κανουν αρπαχτη εχοντας τις τιμες τους 70% μεχρι και 100% πανω σε σχεση με την κανονικη τιμη του προιοντος......οκ λοιπον....προτιμω να περιμενω 2-3 εβδομαδες για να μου ερθει παρα να το "χρυσοπληρωσω"......(φυσικα δεν παει για ολους τους επαγγελματιες αλλα......δυστυχως τους παιρνει και λιγο αυτους η μπαλα)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

β) Αναγνωρίζουν τα τελωνεία μας το "no cost due to repair" ;

 

Ναι.

 

(Αν τώρα έπεσα σε εξυπηρετικό και λογικό υπάλληλο,θα σε γελάσω...)

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τιτλος θα μπορουσε να ηταν ανετα για θεμα σε φόρουμ με ιστιοπλοϊκα :p

 

ευτυχώς που η κιθάρα δεν ήταν... σκάφος  ;D ;D

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

ξαναματαεπαναφέρω το θέμα:

 

παρέλαβα το νέο μπράτσο, το οποίο είναι άλλο μοντέλο από αυτό που είχα επιστρέψει:

αυτό που είχα ήταν srf (22 jumbo ταστα, 12'' radius) και αυτό που μου στείλαν είναι όπως το βλέπω το srf 21(21 vintage τάστα, 7,25'' radius). Τι να κάνω; πείτε μου καλοί μου άνθρωποι  ;D έχω κουραστεί λίγο με αυτή την ιστορία 8) μήπως να το κρατήσω να τελειώνω;;;

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου