Προς το περιεχόμενο

Αγορα VHT SPECIAL 6 COMBO ULTRA


Noulac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ομολογώ ότι όταν πρότεινα σαν εναλλακτική πρόταση τον blackstar HT-1 στον φίλο μας που θέλει πολλά γκάζια, είχα κατά νου τον απλό vht-6 και όχι τον vht-6 ultra (δεν ήξερα ότι υπήρχε και αυτός). Bλέποντας όμως το παραπάνω βίντεο του DAK συνειδητοποιώ ότι και το ultra channel του εν λόγω ενισχυτή θα τον καλύψει. Και νομίζω ότι το βιντεάκι που πόσταρε ο DAK παραπάνω καλύπτει και τις απορίες του φίλου ως προς το πως λειτουργεί.

 

  Φαίνεται πολύ καλός με εξαιρετικά features. Το μόνο που με ξενέρωσε, όπως και τον παρουσιαστή, είναι ότι δεν έχει switch για τα κανάλια, αλλά βάζεις στο αντίστοιχο input την κιθάρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ενισχυτής είναι...Αν τον θες για το σπίτι δικιά μου γνώμη είναι να τον πάρεις!Ωραία καθαρά έχει και βγάζει και επίσης καλή βρωμιά!Αν είναι του αλλάζεις λυχνίες και μεγάφωνο και γουστάρεις ακόμα περισσότερο!

 

Εγώ έχω τον απλό special 6 και είμαι full ικανοποιημένος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

footswitch δεν εχει για να αλλαζεις τα καναλια. Αλλα εχει footswitch για να ενεργοποιεις το boost. Eτσι με λιγη βοηθεια απο το volume της κιθαρας ειναι στην ουσια σαν δικαναλος. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου