Προς το περιεχόμενο

Μουντιάλ 2006



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι...Γνωστός ώς μη ποδοσαφιρόφιλος...θα υποστηρίξω κανένα outsider....

 

Βασικά μακάρι να πάει καλά η Ακτή Ελεφαντοστού και το Καμερούν....

 

Πάντως είδατε το Πόρτο Ρίκο στον πρώτο αγώνα με γερμανία....Μια χαρά έπαιξε.... :lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επειδή πάντα είμαι τους χαμένους και με εκνευρίζουν οι "είμαστε-οι-καλύτεροι-και-μ@μ@με-Βραζιλιάνοι" είμαι οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτούς. Να μη ξεχάσω και την άλλη αντιπάθειά μου, τους Γερμανούς! :twisted:

 

 

Δεν υποστηρίζω κάποια συγκεκριμένη ομάδα. Θα γουστάρω την αφρικανικη ομάδα που θα κάνει την έκπληξη καθώς και κάποια ευρωπαϊκή που θα παίξει όμορφα. :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίως υποστηρίζω τους γείτονες Ιταλούς.ειδικά τώρα με τα τόσα προβλήματα που έχουν μου είναι ακόμα πιο συμπαθείς.

Αν δεν το πάρουν αυτοί θα ήθελα να το πάρουν οι Ολλανδοί επειδή παίζουν καλή μπάλα ,δεν το έχουν πάρει ποτέ και επειδή έχουν για προπονητή τον εκπληκτικοτερο striker όλων των εποχών.

Ακολούθως οι Τσέχοι για να "εκδικηθουν" το χαμένο euro 96 και την κεφαλιά του κολοσσού Δέλλα το 2004.

Οι Αργεντίνοι και οι Γερμανοί επίσης δε θα με χάλαγε να το σήκωναν.

 

Αυτοί που δε θέλω με τπτ είναι οι Βραζιλιάνοι,οι ¶γγλοι,οι Γάλλοι και οι Ισπανοί.

 

για εκπλήξεις ούτε λόγος,θα ξενέρωνα άσχημα,θέλω μεγάλες ομάδες-ονόματα να παίξουν ημιτελικούς-τελικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είδατε το Πόρτο Ρίκο στον πρώτο αγώνα με γερμανία....Μια χαρά έπαιξε.... :lol:

 

Κόστα Ρίκα.. :wink:

 

Ας το πάρει όποιος θέλει, αρκεί να μην είναι οι αντιπαθέστατοι ¶γγλοι και οι Γερμανοί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: Ωχ sorry...Μην το πείτε ούτε του παπά....

 

ΝΑ μου πείς τώρα....τι "-ρίκα" τί "-ρίκο"....Δεν είναι και το φόρτε μου η γεωγραφία...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μακάρι να πάει καλά το Καμερούν....

 

Δυστυχώς το συμπαθέστατο Καμερούν σκόνταψε στα προκριματικά οπότε...υπομονή ως το 2010!

 

Η ομαδάρα μου η Ουρουγουάη ( 8O ) την πάτησε κι αυτή (από τα καγκουρά), οπότε...ας δούμε καλή μπάλα κι ας το πάρει όποιος θέλει.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου