Προς το περιεχόμενο

Μουντιάλ 2006



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω ειμαι φανατικος Βραζιλιανος αλλα εκτος απο την Βραζιλια που δεν χορταινω να την βλεπω να παιζει μπαλα υποστηριζω και την Ακτη Ελεφαντοστου που παιζουν απιστευτα! χθες ηταν αδικια που δεν κερδισαν :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποστηριζω και την Ακτη Ελεφαντοστου που παιζουν απιστευτα! χθες ηταν αδικια που δεν κερδισαν :evil:

Πολύ ωραίο παιχνίδι το χθεσινό. Παίξανε πάρα πολύ καλά - αλλά όχι και να κερδίσουν :) Έπρεπε όμως να το φέρουνε ένα χ. Αυτοί που πραγματικά ήθελα να κερδίσουν ήταν το Trinidad! ¶ντε να δούμε τι θα κάνουν και οι Ολλανδοί σήμερα, τους οποίους και υποστηρίζω εδώ και χρόνια. Όχι ότι είμαι και πολύ με τη μπάλα, αλλά λέμε τώρα ;)

 

Edit: καλά πήγαμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Japan, που ξέρουν και τζούνο... Μέχρι και αυτοί κατάφεραν να εδραιωθούν στο παγκόσμιο την τελευταία δεκαετία...Οι Έλληνες βγήκαμε πρώτοι στο τζούντο πάλι στην Ολυμπιάδα... μήπως να μετακομίσουμε για τέρμα ανατολή και να το ρίξουμε στο karate αντί για ποδόσφαιρο; :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρε παιδιά μέχρι τώρα κανείς δεν παίζει μπάλα!

 

Και Αγγλία σέρνεται, και η Γαλλία σήμερα ήταν χάλια, το Τονγκο παίζει ξύλο, οι Αργεντινή ψιλοκοιμάτε, η Ιταλία ψάχνεται...

Αναπολώ παλαιότερες εποχές :roll:

 

Μόνο η Τσεχία και η πρωτοεμφανιζόμενη Αυστραλία μου άφησαν καλές εντυπώσεις μέχρι τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολλανδια εδω και χιλιαδες χρονια για λογους συγκεκριμενους τους οποιους δεν θα αναλυσω τωρα.

Ειμαι κατα της Βραζιλιας,της Αργεντινης,της Γερμανιας,της Ιταλιας,της Ισπανιας,της Πορτογαλλιας και συμπαθω τους Αγγλους και την παλαι ποτε Σοβιετικη Ενωση.

Παντως ΟΡΑΝΙΕ for ever.

 

Δεν θελω να επεκταθω στο οτι οι πιο πολλοι, Ελληνες ειδικα, υποστηριζουν την Βραζιλια. Οσοι το κανουν συνηδητα ΟΚ αλλα παιδια οι πιο πολοι ασχετοι υποστηριζουν την Βραζιλια για να ειναι απλα in.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Ιταλία ψάχνεται...

 

Διαφωνω καθετα. Χωρις να την υποστηριζω, εχω να δω τετοια Ιταλια απο το 1982. Αφου παρακαλαω να βγει δευτερη στον ομιλο της για να παιξει στους 16 με την Βραζιλια, να δουμε πως θα καθαρισουν οι κιτρινοπρασινομπλε....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βραζιλια........ειναι η μονη ομαδα απο την οποια εχουμε ελπιδες να δουμε καλο και θεαματικο ποδοσφαιρο χωρις να χασμουριομαστε απο τον τακτικισμο των αλλων ομαδων...............

 

Ειμαι επισης Φανατικα κατα της Ιταλιας (παροτι εζησα εκει 8 χρονια).....ο τροπος που παιζουν ποδοσφαιρο ειναι ο ιδιος με τον χαρακτηρα των περισσοτερων Ιταλων......κανουn τους μ....ες και παιζουν φουλ αμυνα μεχρι να στη φερουν πισωπλατα μολις ο αντιπαλος κανει ενα λαθος η αν η τυχη ειναι τοσο πολυ με υο μερος τους ωστε μετα απο 99 καραμπολες η μπαλα μπει στα διχτυα(μεγιστος εκπροσωπος αυτης της τακτικης P.Inzaghi).....Και ενα στατιστικο( αλα Σωτηρακοπουλος....).....ποια ειναι η μοναδικη ομαδα σε ολη τη ν ιστορια του θεσμου η οποια κατεκτησε το μουντιαλ χωρις να εχει κανει ΚΑΜΜΙΑ νικη στη πρωτη φαση???

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου