Προς το περιεχόμενο

Μουντιάλ 2006



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

η πρωτοεμφανιζόμενη Αυστραλία

 

Μπα, έχει ξαναπάει μουντιάλ, το '74. :wink:

 

Πάντως, όντως, από μπάλα τίποτα ακόμα. Μόνο Τσεχία, Αυστραλία και κάτι βλέπω να κάνει και η Ισπανία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια ειναι η μοναδικη ομαδα σε ολη τη ν ιστορια του θεσμου η οποια κατεκτησε το μουντιαλ χωρις να εχει κανει ΚΑΜΜΙΑ νικη στη πρωτη φαση???

 

Ποιά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο συμπάθεια η ολλανδία... :wink: Παρασκευή που παίζει με ακτή ελεφαντοστού έχει να πέσει πολύ ζόρι..

 

 

ποια ειναι η μοναδικη ομαδα σε ολη τη ν ιστορια του θεσμου η οποια κατεκτησε το μουντιαλ χωρις να εχει κανει ΚΑΜΜΙΑ νικη στη πρωτη φαση???

 

Μετράει, αν το βρούμε με σκονάκι? :lol:

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργεντινή forever 8) (αν και δεν ξέρω γιατί)

 

Μάλλον επειδή είναι αλητάμπουρες (με την καλή έννοια), όπως και όλοι οι πρώην Γιουγκοσλάβοι.

 

Εδώ η Αργεντινή το 94 ήταν φαβορί για το μουντιάλ και αυτοί κάνανε την ομάδα μπάχαλο γιατί ο προπονητής δεν γούσταρε τους μακρυμάλληδες. Τα 3/4 της ομάδας δηλαδή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Γιουκοσλαβοι κερδιζουν και κερδιζονται δυσκολα λογω της σφιχτης ομαδας που εχουν ενω αντιθετα οι ελεφαντες κερδιζονται αλλα και κερδιζουν πιο ευκολα. Αρα το ματς με τους Ολλανδους θα κριθει στο ποιος θα βαλει πρωτος γκολ. Εαν το βαλει η Ολλανδια,τοτε ειναι κοντα στην νικη αντιθετως τα πραγματα θα ειναι υπερ της Ακτης.

Στο αλλο ματς του ομιλου η Αργεντινη θα δυσκολευτει πολυ περισσοτερο να βαλει γκολ απο το ματς με την Ακτη γιατι οι Γιουκοσλαβοι εχουν πραγματικα καλη αμυνα.

Πιστευω οτι και τα δυο ματς θα ληξουν ισοπαλα(ανεξαρτητα εαν θελω την νικη της Ορανιε...).

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πάω τη Γερμανία για το πάθος της ακόμα και στο τελευταίο λεπτό που άλλοι κλαίνε τη μοίρα τους αυτα τα σκυλιά ακόμα τρέχουν(για παράδειγμα ο χθεσινός αγωνας με την Ρουμανία) 1-0 υπέρ της Γερμανίας στο 90'. :)

 

Πάντως το φετινό μουντιάλ θεωρώ δεν έχει τόσο μεγάλο ενδιαφέρον όσο τα προϊγούμενα όχι ομως οτι ξέρω και πολλά δεν είμαι φαν αλλά ούτε και θα γίνω . 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για παράδειγμα ο χθεσινός αγωνας με την Ρουμανία) 1-0 υπέρ της Γερμανίας στο 90'.

 

Πολωνια.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου