Προς το περιεχόμενο

Strats Twin Love


Abraxas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΟΥΦΑΝΕΣ!

ΓΙΑΤΙ?

ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ DAVID ΣΕ ΕΝΕ ΦΙΛΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ! 8O

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΣΗ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΓΝΗΤΕΣ!

ΑΚΟΥΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΜΑΓΝΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΕ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ & ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!

ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΡΥΦΗ Ο ΤΥΠΟΣ!

 

Τι λες;; 8O Ωραίο! :D

 

Ο David χαίρει μεγάλης εκτίμησης στη Γερμανία και σε άλλες Ευρωπαϊκές χώρες.

 

Νομίζω πρέπει να ανοίξουμε ένα θέμα για τους 'γνωστούς/άγνωστους' Γερμανούς κατασκευαστές μαγνητών: david, leosounds, etc

 

P.S: arpegios, είσαι άρρωστος man! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η ώρα των "αποκαλύψεων" λοιπόν. :wink:

 

Τα σχόλια δικά σας.

 

 

Σετ Νο1 (αριστερά):

 

 

Τιμή αγοράς: 78 ευρώ σε δημοπρασία eBay' date=' τώρα πλέον τα έχει μόνο προς πώληση, αρκετά ακριβότερα... :?

 

 

[b']Σετ Νο2 (δεξιά):[/b]

 

 

Τιμή αγοράς δική μου: ό,τι βλέπετε στο site + διάφορα μεταφορικά εντός και εκτός USA (μου τους έστειλε φίλος). Τιμή στην Ευρώπη 280-300 ευρώ.

 

Λοιπόν; :D

 

Λοιπόν; Τι λοιπόν; Το αριστερό σετ μου είχε αρέσει λίιιιιιγο πιο πολύ. Βλέποντας την διαφορά στην τιμή, μ' αρέσει ΠΟΛΥ περισσότερο! :P

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω απαντήσεις από τους SUHR-ωμένους φίλους μας (dyskolos, takis) που απαρνήθηκαν τον John για τα φτωχομαγνητάκια του David ... :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα το σουρωμενου :lol: ειναι κουρδισμενοι,στου γερμανακου ακουσα κανα δυο παραφωνιες :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα το σουρωμενου :lol: ειναι κουρδισμενοι' date='στου γερμανακου ακουσα κανα δυο παραφωνιες :lol: :lol:[/quote']

 

όπα μόλις θα το έλεγα και εγώ αυτό! Με λίγα λόγια επειδή είχα διαλέξει το δεξί λέτε να μεταλλασσομαι σε Eric Johnson-οιδές που ακούει το κουρδισμένο συρματάκι του μαγνήτη? :lol: :lol:

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να γιατι πουλησα τον univalve...ποτε δεν μου αρεσε ο ηχος των v60 της surh μου με αυτον τον ενισχυτη!η κιθαρα ακουγονταν ΧΑΛΙΑ για τα γουστα μου,πολυ ωραια για τον kotsadoro... :lol:

δικαιολογιες θα μου πειτε αλλα οντως δεν μου αρεσουνκαθολου οι v60s στον uni...δεν κολλανε ρε παιδι μου δεν ξερω γιατι... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασιλη ξανακουω το κομματι και μου κανει εντυπωση ποσο χαλια μου ακουγονται οι v60s(χαλια με την εννοια οτι τους ξερω στα αυτια μου και δεν πλησιαζουν καθολου τον ηχο που ξερω...)... :roll: ή μαλλον δεν μου κανει και παρα πολυ αφου επαιζαν μεσα στον uni και δεν ειχες κατεβασει tone κατι που ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ για τους v60s...

μηπως επαιζες και με 9αρες;δεν θυμαμαι αν το ειπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασιλη ξανακουω το κομματι και μου κανει εντυπωση ποσο χαλια μου ακουγονται οι v60s(χαλια με την εννοια οτι τους ξερω στα αυτια μου και δεν πλησιαζουν καθολου τον ηχο που ξερω...)... :roll: ή μαλλον δεν μου κανει και παρα πολυ αφου επαιζαν μεσα στον uni και δεν ειχες κατεβασει tone κατι που ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ για τους v60s...

μηπως επαιζες και με 9αρες;δεν θυμαμαι αν το ειπες...

 

Με 10άρες

 

Εμένα αντίθετα δε μου ακούγονται καθόλου χάλια... νομίζω ότι έχεις ένα συγκεκριμένο ηχόχρωμα στο μυαλό σου, γιατί αν διαβάσεις και παραπάνω κανείς δεν έκανε αρνητικά σχόλια για τους Suhr (απλώς κάποιοι προτιμούσαν το άλλο σετ, θέμα γούστου).

 

Ο συνδιασμός κιθάρας/μαγνητών/ενισχυτή ακούει τόσο πολύ σε αυξομοιώσεις του tone, attack στο δεξί, κλπ, που οι παράμετροι είναι άπειρες. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου