Προς το περιεχόμενο

Δυνατότητα απόκρυψης posts από κάποιο μέλος?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...κάτι σαν ένα ignore button που από τη ροή των θρεντς (αλλά και από τα "Φρέσκα") θα αποκρύπτει εντελώς - σαν να μην υπάρχουν - τα ποστς ενός μέλους που για τον ένα ή τον άλλο λόγο δεν επιθυμούμε να διαβάζουμε? (πχ. εκνευριστικό συνεχές σπαμ, συνεχή inside jokes σε στυλ chat που μπορεί να μην ενδιαφέρουν το υπόλοιπο φόρουμ κλπ κλπ)

 

Η δυνατότητα ήδη υπάρχει σε πολλά φόρα του εξωτερικού.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ προτείνω να γίνουν 2 forums...ένα σοβαρό που θα γράφονται αναλύσεις για ενισχυτές, πετάλια κλπ...και ένα άλλο...όπως είναι σήμερα...να δώ πόσα μέλη θα έχει το ένα και πόσα το άλλο ;D ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εγώ προτείνω να γίνουν 2 forums...ένα σοβαρό που θα γράφονται αναλύσεις για ενισχυτές, πετάλια κλπ...και ένα άλλο...όπως είναι σήμερα...να δώ πόσα μέλη θα έχει το ένα και πόσα το άλλο ;D ;)

+1000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω να γίνουν 2 forums...ένα σοβαρό που θα γράφονται αναλύσεις για ενισχυτές, πετάλια κλπ...και ένα άλλο...όπως είναι σήμερα...να δώ πόσα μέλη θα έχει το ένα και πόσα το άλλο ;D ;)

 

;D ;D ;DΤο ενα θα εχει και το αλλο...δεν θα εχει ;D ;D ;D...θα το φαει η μοναξια :'( :'( :'(

και βεβαια μαντευετε πιο θα ειναι αυτο ετσι? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω να γίνουν 2 forums...ένα σοβαρό που θα γράφονται αναλύσεις για ενισχυτές, πετάλια κλπ...και ένα άλλο...όπως είναι σήμερα...να δώ πόσα μέλη θα έχει το ένα και πόσα το άλλο ;D ;)

 

Tο "λαμβάνω μέρος σε ένα σοβαρό φόρουμ χωρίς να χάνω το χιούμορ μου" δεν είναι το ίδιο με το "λαμβάνω μέρος σε ένα σοβαρό φόρουμ σπαμάροντας συνεχώς". Και στο κάτω-κάτω, γιατί να μπεις στον κόπο να σχολιάσεις το παρόν αν εσένα ή οποιονδήποτε άλλο δεν αφορά ή ζημιώνει αυτό το request, που σκοπό έχει να κάνει ευκολότερη τη συνύπαρξη όλων και να σταματήσει τη συνεχή μείωση του ενδιαφέροντος του φόρουμ σαν spam killer?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο "λαμβάνω μέρος σε ένα σοβαρό φόρουμ χωρίς να χάνω το χιούμορ μου" δεν είναι το ίδιο με το "λαμβάνω μέρος σε ένα σοβαρό φόρουμ σπαμάροντας συνεχώς". Και στο κάτω-κάτω, γιατί να μπεις στον κόπο να σχολιάσεις το παρόν αν εσένα ή οποιονδήποτε άλλο δεν αφορά ή ζημιώνει αυτό το request, που σκοπό έχει να κάνει ευκολότερη τη συνύπαρξη όλων και να σταματήσει τη συνεχή μείωση του ενδιαφέροντος του φόρουμ σαν spam killer?

 

+1000000

 

Και εγω πιστευω οτι αν δεν εχεις να πεις κατι ετσι ωστε να βοηθησεις σε καποιο θεμα καλυτερα αστο...φτανουν καποια θεματα 10 σελιδες που λεει ο λογος και ουσιαστικα τα σοβαρα σχολια γεμιζουν 2.

Αυτα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί να μπεις στον κόπο να σχολιάσεις το παρόν

δεν σχολιάζω το παρόν...είπα και εγώ τη δική μου πρόταση (για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα)...για τη δημιουργία 2 forums ;)

 

Tο "λαμβάνω μέρος σε ένα σοβαρό φόρουμ

...σε λάθος forum είσαι... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου