Προς το περιεχόμενο

Δυνατότητα απόκρυψης posts από κάποιο μέλος?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δες την απάντηση στο γενικότερο πλαίσιο... Το να είναι κάτι σοβαρό δεν σημαίνει ούτε ότι είναι σοβαροφανές, ούτε ότι είναι αποστειρωμένο...

 

Η απάντηση δεν σχετίζονταν με το γενικότερο πλαίσιο ούτε είχε τέτοιο σκοπό. Μην βάζεις λόγια στο στόμα μου.

 

Με το υπόλοιπο που λές συμφωνώ, όμως αφήνει γιγάντιο περιθώριο για ερμηνείες, τακτικές, προτάσεις και συζητήσεις (αυτό δεν γίνεται σ' αυτήν την συζήτηση; ).

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παρεμπιπτόντως, δεν ξέρω με ποια λογική χαρακτηρίζεις "ψευδο-γτπ ψυχολογία" την άποψή μου.

 

Επειδή είναι. Για ξαναδές το:

Κατά την άποψή μου, μεγαλύτερη "αντίρρηση" που προβάλλουν ορισμένοι δεν προκύπτει τόσο από το chat όσο από τη συστηματική (ισοπεδωτική?) άρνηση της σπουδαιότητας του μικρόκοσμού τους. Κατανοητό, αλλά δεν θα έπρεπε να το φέρουν τόσο βαρέως.

 

"συστηματική (ισοπεδωτική?) άρνηση της σπουδαιότητας του μικρόκοσμού τους." WOW!!!!

 

Με απλή γλώσσα: "Κατέβα από τ'άλογο μεγάλεεεεε... Μοντ είσαι. Όχι ο Φρόιντ!"

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπαν. Εγώ αποχωρώ από τη συζήτηση επειδή δεν θέλω να χαλάσουμε τις καρδιές μας και με ορισμένους ανθρώπους που εκτιμώ. Έτσι κι αλλιώς τζάμπα κουβέντα κάνουμε (κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...)

Πάω σινεμά. :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να στο πω με πιο απλή γλώσσα: Ο "χ" πιστεύει ότι το κουρδισμένο μαγιοξυλο βγάζει εξαιρετικές αρμονικες και εχει επενδυσει σε αυτο (πληρώνοντας, διαβάζοντας, συζητώντας κλπ) και ο Superfunk τον παίρνει στο ψιλό.

 

Μικροκοσμος είναι το μαγιοξυλο και η σημασια του στο μυαλό του "χ" και "συστηματικη ισοπέδωση" είναι το ότι δεν έχει ελπίδα να υποστηριξει την αποψη του απεναντι στο πολυβολο που λέγεται Superfunk.

 

Το κατάλαβες τώρα;

 

Το παραπάνω είναι απλώς ενα παράδειγμα και σε καμμιά περίπτωση μομφή προς τον Superfunk η τον όποιο "χ".

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου