Προς το περιεχόμενο

Αγαπημένοι wah wah players


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτος...εκτος απο την απιστευτη ριφαρα,ακουστε πως παιζει συνεχως παιρνοντας διαφορετικα textures...ανατριχιαζω καθε φορα που τ'ακουω...!

Mπράβο σου που αναφέρθηκες στον Leo Nocentelli, ο οποίος είναι από τις top κιθάρες στο funk και στη soul και όχι μόνο.

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...ειχα δει και τον Hammett αλλα αυτος δεν μετραει

 

χωρίς να θέλω να ανοίξω αντιπαραθέσεις, όντως ο κυρ Kirk το έχει σχεδόν μόνιμα στα σόλα του, (αλλά έτσι μας έμαθε, έτσι τον μάθαμε) αλλά και χιλάδες άλλοι χεβιμεταλλάδες που δεν τους ξέρει ούτε η μάνα τους.    :-\

Παρ'όλα αυτά δυστυχώς ή ευτυχώς (γούστα είναι αυτά  ;D  )  στη μεταλ σκηνή αυτός χαρακτίριστηκε από το wah-wαχχχχ      8)

 

 

καλή δύναμη αδέρφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλοι ειναι οι κιθαριστες αλλα πρωτος για μενα ειναι ο jimi και μετα ο hammet. τωρα το ποσο καλος ειναι ο δευτερος ειναι αλλο θεμα συζητησης, αλλα σιγουρα ειναι επιδραστικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιοι!

 

εγω θα βαλω τον μαυροπερισσοτερο!

σε αυτον τον δισκο παιζει συνεχεια με wah!

ακουστε το σολο στο 02:15

 

βασικα τωρα που ακουω το κομματι τι τυμπανα παιζει ρε φουστη μου ο Paice....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hendrix και Frusciante. Ειδικα αυτος ο συνδιασμος απο filters, wah κλπ που γινετε εδω ειναι απιστευτος.

 

Εδώ είναι απολαυστική η κατάσταση  :).

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου