Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution/Fifa/Manager ..etc


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα save του Championship Manager 01/02 με Celtic.

 

Έτος 2043.

 

Ο Mateja Kezman είναι Ass. Manager μου (στα 60 τόσα του)... :lol: :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί δεν κανονίζουμε κανα τουρνουά μέσω ip?

 

πολύ καλή ιδέα!

έχει να πέσει πολύ λιώσιμο.

 

απο pro παιρνω ΠΑΝΤΑ inter και αγαπημενοι μου παιχτες ειναι οι:adriano,recoba,stankovic,var de meyde,figo,veron.

 

και εγώ μιλανέζος αλλά rossoneri.έχουν να πέσουν ηρωικές μάχες "αιωνίων" :lol:

 

Εγω με του φιλους μου παιζουμε απο τις 9 το βραδυ μεχρι τις 5-6 το πρωι Pro 5

 

αυτό ακριβώς έκανα πέρισυ !!!μάλιστα το παίζαμε σε projectorα :lol: :lol: εκει να δεις πόρωση...

παίζαμε συμπαίκτες με έναν κολλητό που το κατέχει επίσης καλα το άθλημα κυρίως league με την mesina.

 

 

πάντως δεν είδα καμία διαφορά στο 5 σε σχέση με το 4.το gameplay έγινε ίσως λίγο καλύτερο όμως το ai ήταν απ'ότι θυμάμαι ψιλοεξοργιστικό.

ακόμη και η livorno όταν δεχόταν γκολ γινόταν ...real...

άσε τα κουλά φάουλ ή πέναλτυ που κάνουν οι παίχτες στα τελευταία λεπτά απο μόνοι τους...

και στο www.pesfan.com υπήρχε πολύ γκρίνια απ'οτι θυμάμαι,δε ξέρω αν βελτιώθηκε με τπτ patches...

 

 

το this is football απο την εμπειρια μου ηταν λιγο γελίο αφου εβαζες γκολ οπως ηθελες και ηταν πολυ ψευτικο...

 

μπορεί να έχεις δίκιο,λίγα λεπτα το έπαιξα σε ένα demo xbox360 στο πλαίσιο.

πάντως έχει καλά γραφικά.

 

Επίσης το fifa world cup 2006 είναι μακράν το καλύτερο fifa ever, απλά και μόνο επειδή αντιγράφει το pro (ακόμα και σε όλα τα κουμπιά)

 

και εγώ το ακούω συνέχεια αυτό αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακομα γμτ

μεγάλο πράγμα να έχει τα δικαιωματα όλως των ομάδων&διοργανώσεων η EA.μου λείπουν το champions league και κάποια καλα πρωταθληματάκια...

 

 

χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω πάντως πιστεύω πως σας έχω όλους :lol:

αφού έφτασα να δημιουργήσω ομάδα (...BEHEMOTH) με όλους τους παίκτες γομαρια και τιγκαρισμένους 99άρηδες στα specs,για να παίζω αντίπαλος στα 6 αστέρια και να ψιλοζορίζομαι (με ομάδες της κλάσης της udinese,atletico madrid κλπ )

 

 

τέλος μια ερώτηση:ξέρει κανείς αν κάποιο ποδοσφαιράκι υποστηρίζει widescreen ανάλυση?είναι πολύ σπαστικο το stretch...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FIFA 2006, WC 2006, Pro Evo5,

 

ποιο απο ολλα λεει ρε παιδες? Θελω κατι με ενα σχετικο βαθος χρονου, οχι απλα πειραμε ενα πρωταθλημα και τερμα, να εχει δηλαδη χαρακτηριστικα παικτων που αλλαζουν (σαν παιχνιδι ρολων), να εχει μανατζεμεντ κτλ κτλ με σεζον πολλες,.. κτλ κτλ, μεταγραφες, λεφτα κτλ και φοβερο γκεημ-πλεη. Τι λετε?

 

math το fifa απ'οτι έχω διαβάσει τα προσφέρει όλα αυτά σε μεγαλύτερο βαθμό απο το pro.

τώρα το gameplay είναι άλλη ιστορία,το τελευταιο fifa που έπαιξα (και αηδίασα) έμοιαζε με φλιπεράκι μπροστα στο pro.(στο fifa04 αναφέρομαι)

απ'οτι ακουω όμως έχει βελτιωθει πολυ απο τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο pro παιρνω ΠΑΝΤΑ inter και αγαπημενοι μου παιχτες ειναι οι:adriano' date='recoba,stankovic,var de meyde,figo,veron. [/quote']

 

και εγώ μιλανέζος αλλά rossoneri.έχουν να πέσουν ηρωικές μάχες "αιωνίων" :lol:

 

φιλε spirou χλωμο το βλεπω δυστυχως γιατι η ..κιθαρα θα βγαλει δοντια αν την παρατησω... :lol: :lol:

ασε που δεν ξερω να το παιζω σε pc αλλα μονο στο play... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο pro παιρνω ΠΑΝΤΑ inter και αγαπημενοι μου παιχτες ειναι οι:adriano' date='recoba,stankovic,var de meyde,figo,veron. [/quote']

 

και εγώ μιλανέζος αλλά rossoneri.έχουν να πέσουν ηρωικές μάχες "αιωνίων" :lol:

 

φιλε spirou χλωμο το βλεπω δυστυχως γιατι η ..κιθαρα θα βγαλει δοντια αν την παρατησω... :lol: :lol:

ασε που δεν ξερω να το παιζω σε pc αλλα μονο στο play... 8)

Και εγω σε Xbox και play το παιζω αλλα και στο pc δεν λεω οχι...και εκει το εχω παιξει και μαμαει...

αντε να κανουμε κανα πρωταθληματακι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ρρωστος με το Pro Evo από το 1996 (τότε ήμουν φοιτητής και λεγόταν ISS Pro αν θυμάμαι καλά).

Παρακολουθώ και τις γιαπωνέζικες εκδόσεις.

Τώρα παίζω το Winning Eleven 11 (η εξέλιξη του Pro Evo 5) και σπέρνω τον πανικό με τον Adriano και την παρέα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pro 5 8)

 

μολις το πειρα και μου χει σπασει τα νευρα να βαλω γκολ. ειχε βεβαια μιση τιμη απο το Φιφα 06...

 

Το Φιφα ειναι ΤΟΣΟ χειροτερο σε γκεημ-πλεη? Πρεπει να ειναι καλυτερο τουλαχιστον σε γραφικα/σχολιασμο/παρουσιαση?

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το Fifa, υστερεί σε gameplay από την άλλη υπερτερεί στον οργανωτικό τομέα, πχ. club ομάδες με τα πραγματικά τους ονόματα, παίχτες με τα πραγματικά τους ονόματα, πρωταθλήματα που ισχύουν και όχι για παράδειγμα διοργανώσεις του τύπου Konami cup και λου που και λου που..

Από την άλλη το pro είναι..θεσμός.. Φαντάσου ότι φτάνουν και παραφτάνουν τα φιλικά λόγω gameplay για να κολλήσεις με τις ώρες. Το σπαστικό πλέον βασίζεται σε λεπτομέρειες τύπου, παράλογες κινήσεις, μερικές φορές, των παιχτών σου σε σέντρες, προωθημένες και φάουλ, που αρκετές φορές αναρωτιέσαι πότε γίνανε.. Ιδιαίτερα αν παίζεις σε επίπεδο έξι αστέρων θα δεις αρκετά κουφά. Κι ένα τελευταίο, μου την σπάει που έχουν τον Adriano στην Inter ¶ρνολντ Σταλλόνε τύπου Χ-μαν. Απ'όπου και να βαρέσει έχει 95% πιθανότητα να το βάλει... :evil:

...Α! Και η κλασσική εθνική Ολλανδίας μαμάει..

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου