Προς το περιεχόμενο

Μπαλαλάικα από τα παλιά!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν βρήκα εδώ στο σπίτι μία κρυμμένη Μπαλαλάικα made in the USSR (το γράφει πάνω). Οπότε την βγάζω από τη θήκη μες τη χαρά μόνο και μόνο για να λυπηθώ μετά(πωπω στιχάρα) και να δω ότι δεν έχει χορδές, και ότι έχει ξεκολλήσει ο καβαλάρης και από πίσω αν κατάλαβα καλά έχουν σπάσει τα πλαστικά (σφίνες) που είχαν οι χορδές μέσα στις τρεις τρυπούλες τις Μπαλαλάικας. :(

 

Έψαξα στον Ιντερνετς να βρω κάποιον που να ασχολείται αλλά πέραν για πέραν τζίφος. Κάποιος εδώ στο Νοιζ έχει κάποια σχέση; Κάποια συμβουλή; :-[

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιοδήποτε ακουστικό και δη παραδοσιακό όργανο εγώ θα απευθυνόμουν στο the Bouzouki store στο Μοναστηράκι... Τα παιδιά έχουν πολύ μεγάλη αγάπη για τα παραδοσιακά όργανα (ειδικά της Ανατολής). Οπότε πιστεύω πως θα μπορέσουν να σε βοηθήσουν...

Υ.Γ:Δεν έχω καμία σχέση με το μαγαζί...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιοδήποτε ακουστικό και δη παραδοσιακό όργανο εγώ θα απευθυνόμουν στο the Bouzouki store στο Μοναστηράκι... Τα παιδιά έχουν πολύ μεγάλη αγάπη για τα παραδοσιακά όργανα (ειδικά της Ανατολής). Οπότε πιστεύω πως θα μπορέσουν να σε βοηθήσουν...

Υ.Γ:Δεν έχω καμία σχέση με το μαγαζί...

 

Eυχαριστώ πολύ you're a life saver!

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου