Προς το περιεχόμενο

Dream Theater - The spirit carries on


VietMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ως που θα φτασει αυτο το marketing των theater ρε παιδια ? βγαλανε σε επεισοδια την αναζητηση του ντραμερ τους ? σε λιγο δλδ τι να περιμενουμε ? dream "reality" theater ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος πανω στον πλανητη που με αφηνει παγερα αδιαφορο αυτο το συγκροτημα...οπως και το παιξιμο του petrucci....Η μπουρμπουληθρα σε ολο της το μεγαλειο.....  >:(

ANYWAY για να αρεσουν σε παρα πολλους μαλλον εχω εγω προβλημα. ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος πανω στον πλανητη που με αφηνει παγερα αδιαφορο αυτο το συγκροτημα...οπως και το παιξιμο του petrucci....Η μπουρμπουληθρα σε ολο της το μεγαλειο.....  >:(

ANYWAY για να αρεσεουν σε παρα πολλους μαλλον εχω εγω προβλημα. ::)

Μπαααα..υπαρχουν κ αλλοι...

και ο petrucci δεν παιζει.....κανει ασκησεις...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος πανω στον πλανητη που με αφηνει παγερα αδιαφορο αυτο το συγκροτημα...οπως και το παιξιμο του petrucci....Η μπουρμπουληθρα σε ολο της το μεγαλειο.....  >:(

ANYWAY για να αρεσεουν σε παρα πολλους μαλλον εχω εγω προβλημα. ::)

αν εισαι φαν του bb king και του eric clapton τοτε δεν εχεις προβλημα.....αλλα αν εισαι φαν του vai του satriani του malmstein τοτε ναι.....εχεις προβλημα (με την καλη εννοια παντα) ;D ;D

 

Μπαααα..υπαρχουν κ αλλοι...

και ο petrucci δεν παιζει.....κανει ασκησεις...

θα διαφωνησω καθοτι στα λαιβ εχει τρομερες εκφρασεις  ;) στους δισκους....meahh!!  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα μη τον ισοπεδωνουμε τον ανθρωπο, κι αυτος κι η μπαντα του ειχαν ωραιες στιμες!

Αυτο που μου αρεσε παντως ηταν η καλα κινηματογραφημενη οντισιον τετοιου επιπεδου...

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και ο petrucci δεν παιζει.....κανει ασκησεις...

ουφφφφφφφφφφ.....ευτυχως γιατι νομιζα οτι μονο εγω τον ακουγα ετσι.....

και λεω γιατι δεν διωχνουν τον ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΠΕΤΡΙΔΗ απο την μπαντα να παρουν αυτον που πραγματικα σπερνει σε αυτο το στυλ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

που ειναι και σοβαρος παιχτης ...αλλα αυτα ειναι δικα μου παιδικα τραυματα ...θα τα λυσω μονος μου.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταια χρονια βγαζουν χαλια αλμπουμς, πραγματικα κουραζεσαι να τους ακους.

Οι συνθεσεις τους ειναι τραβηγμενες οσο δεν παει, και μετα απο το τελος καποιου κομματιου δεν θυμασαι νοτα.

Μετα την πατατα "Black Clouds & Silver Linings" βαριεμαι να κατεβασω το νεο τους αλμπουμ και να το ακουσω.

Ισως το κανω καποια μερα. Ελπιζω να μην ειναι σαν το προηγουμενο.

Πολυ καλοι μουσικοι ολοι τους, αλλα συνθετικα πλεον δεν λενε κατι.

Θελουν ενα break και πισω σε πιο μελωδικες φορμες γιατι πραγματικα εχουν κουρασει.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι φαν του bb king και του eric clapton τοτε δεν εχεις προβλημα.....αλλα αν εισαι φαν του vai του satriani του malmstein τοτε ναι.....εχεις προβλημα (με την καλη εννοια παντα) ;D ;D

θα διαφωνησω καθοτι στα λαιβ εχει τρομερες εκφρασεις  ;) στους δισκους....meahh!!  ;D

οχι δεν τρελαινομαι γαι vai ελαχιστες στιγμες του μου αρεσουν ουτε για malmsteen....τρελαινομαι ομως για timmons,marco sfogli,richie kotzen κλπ.....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταια χρονια βγαζουν χαλια αλμπουμς, πραγματικα κουραζεσαι να τους ακους.

Οι συνθεσεις τους ειναι τραβηγμενες οσο δεν παει, και μετα απο το τελος καποιου κομματιου δεν θυμασαι νοτα.

+1

 

Πολυ καλοι μουσικοι ολοι τους, αλλα συνθετικα πλεον δεν λενε κατι.

Θελουν ενα break και πισω σε πιο μελωδικες φορμες γιατι πραγματικα εχουν κουρασει.

+2

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου