Προς το περιεχόμενο

Dream Theater - The spirit carries on


VietMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλα κατανταει κουραστικο...ειναι σαν να παιζω μπασο και οπου βρισκω χωρο να βαζω γεμισματα...στο τελος θα παρω ποδι απ την μπαντα...

Και στην τελικη το δυσκολο δεν ειναι να παιξω σκαλες στο 180-200...το δυσκολο ειναι να τοποθετησω την καταλληλη νοτα στην καταλληλη στιγμη...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

περι ορεξεως ειναι αυτα φιλε warwick...... και εμενα που μου αρεσει το progressive αμα μου βαλεις στα αυτια να ακουσω 10 τραγουδια malmstein θα τρυγυριζω μετα στο δασος μεσα στο λυκοφως σαν την αφρουλα και θα φωναζω "τάσουμ τάσουμ"..... :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα που μου αρεσει το progressive αμα μου βαλεις στα αυτια να ακουσω 10 τραγουδια malmstein θα τρυγυριζω μετα στο δασος μεσα στο λυκοφως σαν την αφρουλα και θα φωναζω "τάσουμ τάσουμ"..... :D

 

Χαχαχαχαχα!!!Αυτα λεω σε ενα φιλο που εχει malmsteιn cover band!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Malmsteen cover band" :o

Και εψαχνα να βρω τι ειναι χειροτερο απο τον Malmsteen ;D ;D

χαχαχαχαχαχαχα τελικα υπαρχουν και χειροτερα  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνατε το βασικοτερο, ουτε ο κιθαριστας ουτε η κιθαρα, σαν οργανο, ξεκιναει και τελειωνει στο σολο. ΕΛΕΟΣ! Αλλο πραγμα ο κιθαριστας/οργανοπαιχτης αλλο πραγμα ο μουσικος! Κρινετε τον πρωτα σαν μουσικο και μετα σαν κιθαριστα.

Εχει γραψει τοσες κομματαρες ο ανθρωπος (οχι μονος του βεβαια), εχουν βγαλει δισκαρες σαν μπαντα, και εσεις εχετε αρπαξει τα φτυαρια.

Και οταν λεω κομματι ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΟΛΟ, εννοω ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.

Ουτε εμενα μ'αρεσει σαν παιχτης ουτε η μπαντα με τραβαει, αλλα υπαρχει και μια ριμαδα αντικειμενικοτητα!

 

ΑΡΓΚ!

 

Σορρυ για το οφ-τοπικ

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Malmsteen cover band" :o

Και εψαχνα να βρω τι ειναι χειροτερο απο τον Malmsteen ;D ;D

 

 

Καλά παίξε πρώτα αυτά που παίζει αυτός και μετά μιλάμε! Εκτός αν σου αρέσει ο Μύρωνας Στρατής!! χααχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνατε το βασικοτερο, ουτε ο κιθαριστας ουτε η κιθαρα, σαν οργανο, ξεκιναει και τελειωνει στο σολο. ΕΛΕΟΣ! Αλλο πραγμα ο κιθαριστας/οργανοπαιχτης αλλο πραγμα ο μουσικος! Κρινετε τον πρωτα σαν μουσικο και μετα σαν κιθαριστα.

Εχει γραψει τοσες κομματαρες ο ανθρωπος (οχι μονος του βεβαια), εχουν βγαλει δισκαρες σαν μπαντα, και εσεις εχετε αρπαξει τα φτυαρια.

Και οταν λεω κομματι ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΟΛΟ, εννοω ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.

Ουτε εμενα μ'αρεσει σαν παιχτης ουτε η μπαντα με τραβαει, αλλα υπαρχει και μια ριμαδα αντικειμενικοτητα!

 

ΑΡΓΚ!

 

Σορρυ για το οφ-τοπικ

 

ΑΡΓΚ!

 

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΜΠΑΝΤΕΣ!!!

 

ΑΡΓΚ!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλά παίξε πρώτα αυτά που παίζει αυτός και μετά μιλάμε! Εκτός αν σου αρέσει ο Μύρωνας Στρατής!! χααχαχ

1 ερωτηση........ποσο χρονων εισαι ? εχει σημασια που σε ρωταω αληθεια

 

ΑΡΓΚ!

 

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΜΠΑΝΤΕΣ!!!

 

ΑΡΓΚ!

κακε κακε κακε κακιστε!!!!! ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακε κακε κακε κακιστε!!!!! ;D ;D ;D

Μα να σου πω κατι..αν αλλαζω τα μετρα τα ακορντα και τα αρμονικα κεντρα σε ενα κομματι και παιζω σολο στο 200bpm πανω κατω πανω κατω και ολα αυτα ανουσια απλα επειδη μπορω τι να κανω?να μην ειμαι κακος?

Δηλαδη κανενας δεν ειπε οτι οι theater δεν εχουν κομματαρες αλλα αν στο υπολοιπο 80% της καριερας τους παιζουν !@!$@$# κυριολεκτικα ομως...ανουσια πραγματα αρα...μ@#@#@ες

τι να κανω?

να μην ειμαι κακος?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου