Προς το περιεχόμενο

Black Sabbath reunion & new album!


Terry RoscoeBeck5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Θέλω να πω ότι αν κάποιος έκραζε όχι για να τρολάρει αλλά επειδή είναι όντως φανατικός Σαμπαθιανός που δεν γουστάρει εκδρομές ΚΑΠΗ, θα τον καταλάβαινα. Βέβαια προσωπικά δεν είμαι τόσο φανατικός για να κράξω ο ίδιος οπότε, όπως καταλαβάινεις... θεωρητική ήταν η ερώτηση  ;D  ;D  ;D

 

*Για την υπογραφή σωστός!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...
  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επαναξεκινώ την κουβέντα...Θα πάτε την 1 Ιουλίου?Ξέρει κανείς γιατί ναυάγησε ο ερχομός τους με το original line up;  ???Μεγάλη ξενέρα και αντιεπαγγελματικό..ξαφνικά το Sabbath να γίνει Οzzy and friends μετά την πώληση εισιτηρίων.Φταίει ο καρκίνος του κορακίου Iommi;

 

Τι θα παίξουν τώρα;Sabbath ή και Οzzy κομμάτια?Eγώ μάλλον θα πάω για butler,Lucky Funeral και για ολίγο μαλλιοτράβηγμα όταν θα σκυλιάζουν Οι Μηχανοκέφαλοι που πραγματικά τα δίνουν όλα σε κάθε live και σε θέμα ενέργειας αλλά και σε ήχου(studio οι τύποι).

 

Το φέσι πάει στο 50άρικο ε;Kαλά είναι σχετικά...

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+100

βρεθηκα κι εγω terra vibe εκεινο το βραδυ και οι τυποι (ολοι) ηταν πραγματικα απιστευτοι.Απο τα καλυτερα λαιβ που εχω δει ποτε.

 

πραγματι, και για εμενα το καλυτερο live ever..

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τι γίνεται τελικά ποιος θα πάει;

 

Υπάρχει πιθανότητα να μην έρθουν οι κολλητοί μου οπότε αναζητώ νεανική νοιζάδικη παρέα έτοιμη για heavy λίκνισμα  ;)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου