Προς το περιεχόμενο

'Αλλη μια αγορά από εξωτερικό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας!!! Θέλω να αγοράσω κάποια πράγματα από τον Thomann. Έπειδή είναι η πρώτη φορά που το δοκιμάζω, θέλω να ρωτήσω όσους έχουν ξαναπάρει, αν είναι αξιόπιστος. Επίσης η τιμή που θα πληρώσω είναι όσο είναι το άθροισμα των αντικειμένων συν 35¤(παραγγελία+αποστολή); :?:

P>And Justice For All...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αν κανεις ενα search στο site θα βρεις απαντησεις για τα παντα ακομη και σε μελλοντικες αποριες σου σχετικα με τον thomann..

παντως ψωνιζουμε ολοι σχεδον αποκλειστικα απο εκει

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μην φοβασαι......και λαθος να γινει στην παραγγελια που δεν νομιζω ειναι οργανωμενοι και εξυπηρετικοι και δεν προκειται να χασεις ουτε τα λεφτα σου ουτε και το δικιο σου!

Επισης τα πακεταρουν ολα πολυ καλα και δεν εχεις να φοβασαι κατι!

Εγω πιο παλια ειχα παρει καποια πραγατα και ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος! :)

Βεβαια εχω να παρω πολυ καιρο μιας και εχω βρει μια καλυτερη πηγη απο εδω στην Ελλαδα και ετσι δεν νομιζω να χρειαστει να ξανα κανω παρε δωσε με thomann :wink: Αλλα απ'οτι βλεπω αφου τον προτιμανε ολοι εδω στο νοιζ δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να φοβασαι 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια εχω να παρω πολυ καιρο μιας και εχω βρει μια καλυτερη πηγη απο εδω στην Ελλαδα και ετσι δεν νομιζω να χρειαστει να ξανα κανω παρε δωσε με thomann :wink: Αλλα απ'οτι βλεπω αφου τον προτιμανε ολοι εδω στο νοιζ δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να φοβασαι 8)

 

..το ιδιο συμβαινει και με εμενα ..παλια αγοραζα απο εξωτερικο αλλα τωρα πια δεν χρειαζεται αφου υπαρχει πηγη πια απο Ελλαδα για τα παντα και με support καλο και εγγυηση Ελλαδα...

 

ρε Zakk_Wylde λες να λεμε τον ιδιο?

..περιμενω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου