Προς το περιεχόμενο

(Video) ... Κρύο-->Φόρμα-->Σπίτι-->Strat-->Suhr Riot-->Traynor-->Jam.....


dvat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι θα γράψει ο Νέστορας, αλλά εμένα μου άρεσε  ;) Μια χαρά η strat...   

O Nέστορας δεν μπορεί να γράψει κακά λόγια για strat. Eδώ βέβαια είναι εξωτερική λήψη και ο ήχος χτυπήματος της πένας στις χορδές είναι λίγο ενοχλητικός. Θεωρώ ότι στην American Standard οι μαγνήτες έχουν σχεδιαστεί έτσι ώστε η κιθάρα να παίζει καλά με drive. Δηλ. πιθανόν να μην είναι ότι καλύτερο για Shadows αλλά γι' αυτό που θες να παρουσιάσεις είναι μια χαρά.

Για το παίξιμο ξέρεις ότι είσαι πολύ καλός (αν και παρασύρεσαι εδώ σε ατοπήματα) οπότε θα επικεντρωθώ στα θέματα αταξίας που δεν μου είναι καθόλου άγνωστα, ειδικά όταν μπαίνω στο δωμάτιο τον κοριτσιών μου τις πρωινές ώρες. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδώ βέβαια είναι εξωτερική λήψη και ο ήχος χτυπήματος της πένας στις χορδές είναι λίγο ενοχλητικός.

 

.. πολύ θα έλεγα, όχι λίγο  ;D ;D

 

Θεωρώ ότι στην American Standard οι μαγνήτες έχουν σχεδιαστεί έτσι ώστε η κιθάρα να παίζει καλά με drive.

 

κάπως έτσι το αντιλαμβάνομαι και εγώ, Νέστορα. Νομίζω ότι συμφωνώ... Μαγνήτες δίχως 'έντονη' προσωπικότητα, σχεδιασμένοι ώστε να συνεργάζονται ικανοποιητικά με τα περισσότερα πετάλια...

 

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου