Προς το περιεχόμενο

Game music by Nikolas @ BAFTA awards.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Τι κράζεις φίλος; Είστε και οι δύο με τα μηχανήματα του... καστανά  ;D i mac κλπ, τον απείλησες ότι δεν θα του ξαναμιλίσεις  ;D αν δεν κερδίσει... Σκέφτηκα μήπως εδώ έχει περιπλεχθεί καλλιτεχνικό ειδύλιο  :) και δεν το έχω πάρει χαμπάρι...

 

Άσε δε που τα σχήματα του Circus ξεφυτρώνουν σαν τα...μανιτάρια  ;D

Κοίτα... για να υπάρχει σχήμα θέλει τουλάχιστον 3 σημειά, και ευθείες, κλπ... Με δύο σημεία (ντουέτο), άντε μια γραμμή να τραβήξεις... σχήμα δεν είναι, ντουέτο είναι.

 

Για το χρηματικό να ρωτήσετε τον manager μου παρακαλω. Και μέχρι την Παρασκευή θα βρεθώ με τη φιλενάδα μου την Britney να μου πει πως να φέρομαι in public και καλά...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για το χρηματικό να ρωτήσετε τον manager μου παρακαλω.

Σιγά μην βρεί ο manager σου άκρη με τον τσίπη το Κώστα...Πήγαινε παίξε τώρα και άλλη φορά να προσέχεις που βάζεις την υπογραφή σου!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μέχρι την Παρασκευή θα βρεθώ με τη φιλενάδα μου την Britney να μου πει πως να φέρομαι in public και καλά...  :P

Μια και έγινες star, τώρα, προτείνω να αντικαταστήσεις τα κόκκινα γυαλιά του avatar σου με γυαλιά ηλίου, για να μη σε τυφλώνουν τα φώτα της δημοσιότητας.  8) :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα είχα δει το thread από κινητό και όταν ήρθα σπίτι να ποστάρω δεν το έβρισκα :o Συγχαρητήρια και εύχομαι να σου ανοίξει πολλά μονοπάτια ;)

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου