Προς το περιεχόμενο

Ο Guthrie Govan αποκλειστικά για το www.noiz.gr!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Μπράβο ρε Ξάδερφε!!!! Εξαιρετική δουλεία/ παρουσίαση !!!! Εμένα αυτό που μου έκανε πιο πολύ εντύπωση δεν είναι αυτά που λέει (στα οποία συμφωνώ), αλλά ο τρόπος που τα λέει. Δεν είναι καθόλου εύκολο να μιλάς μόνο σου (και μάλιστα μπροστά σε camcorder) για παραπάνω από μια – δύο προτάσεις και να μην κομπιάζεις (θυμάμαι την πρώτη μου αγόρευση ;D) . Φαίνεται εξοικειωμένος είτε λόγω συνεντεύξεων είτε λόγω μαθημάτων /clinics , και άνετος με την όλη διαδικασία! Και είναι one take η κάθε ερώτηση!!!

Μπράβο και πάλι!!!

 

Το θέμα πρέπει να γίνει sticky!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ειστε καλα παιδια!(υγιεις εννοω... :D).

Θα μπορουσα να σας μεταφερω πολλες λεπτομερειες για οσα ειχα την απιστευτη τυχη να ΑΚΟΥΣΩ απ τον Γκοβαν(περασα αρκετο χρονο μαζι του λογω του προγραμματος του)αλλα ας μην το παρακανω.

Αυτο που θα σας μεταφερω ειναι οτι οσα εμεις περναμε επιδερμικα,αυτος εχει αναγει σε φιλοσοφια.Αυτο το αβιαστο που λεει ο Λακης δεν εχει να κανει με συνηθεια αλλα με πνευματικη τριβη σε ο,τι μπορουμε να φανταστουμε για την κιθαρα,τη μουσικη.

Για τη σταση ζωης του(η μουσικη του αρτιοτητα ειναι αρρηκτα συνδεδεμενη μ αυτην)

και την σεμνοτητα του δεν εχω λογια.. :o

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ.-

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο! Ευχαριστούμε για την πρωτοβουλία και για την επιμέλεια! Μόνο που για την πληρότητα της παρουσίασης θα ήταν καλό να υπάρχουν και υπότιτλοι στα ελληνικά (ανεξάρτητα από το πόσο καλά τα πάει ο καθένας μας με τα αγγλικά, είναι πολύ πιθανό μερικά να μην έγιναν 100% αντιληπτά σε όλους). Το ξέρω πως είναι έξτρα μπελάς - ίσως να μπορούσε να γίνει κάποια στιγμή στο μέλλον, και να ενσωματωθούν μέσω της δυνατότητας closed captions υποτιτλισμού του Youtube.

 

 

 

(Επίσης, υπογραμμίζεται η παράκληση να μην μπουν για την εκατομμυριοστή φορά οι κσυλάδες - ή οι αντικσυλάδες - σε world domination mode και καταστρέψουν το θέμα. Ευχαριστούμε)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αυτό είναι που λένε η μουσική μας φέρνει πιό κοντά;  ;D

Δεν θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο με όλα όσα λέει ο εξαιρετικός αυτός κύριος.

Ευχαριστούμε θερμά για την προσφορά σας αγαπητέ φρηροκά!

 

ΥΓ. Δύο παρατηρήσεις οφ τόπικ...

1. Η κατατομή του προσώπου του, αλλά ειδικά η ματιά του και ο τρόπος που εκφράζεται μιλώντας, μου θύμισαν έντονα τον μακαρίτη Richard Manuel...

2. Αυτός ο τύπος -και μόνο λόγω εμφάνισης- θάπρεπε να είχε παίξει στους Jethro Tull  ;D!

 

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία τα λέει ο...Δρόλαπας!!  ;D

 

Τον συμπάθησα περισσότερο μετά απο αυτό το βίντεο... :)

Σταύρο πολλά μπράβο για το interview και για την επιλογή των ερωτήσεων, ήταν αν μη τι άλλο πολύ...."νοιζικές"!  :D ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπράβο κι από μένα καρντάση! Και μεγάλη τύχη να βρεθείς τόσο κοντά με έναν μεγάλο μουσικό και (όπως συνεχίζει να αποδεικνύεται) πολύ σεμνό και down to earth άνθρωπο.  ;)

 

Ευχαριστούμε!!  :)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Η πρωτοβουλία και ευχαριστούμε που την μοιραστήκατε μαζί μας! Thumbs up!

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου