Προς το περιεχόμενο

Τούρκικα/αραβικά βιολιά help


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μανώλη

Το XV το έχω χρόνια και το δουλεύω με το editor. Με έχει βολέψει απίστευτα μαζί με τις κάρτες του αλλά δυστυχώς το αραβικό feeling δεν μπορεί να το πιάσει. Είναι πολύ καλό σε οτιδήποτε άλλο πάντως και βολικότατο στα ταξίδια (έχει πάει μέχρι Αυστραλία και Ιαπωνία η χάρη του). Δεν θα το άλλαζα με τίποτα.

Marathon

σε ευχαριστώ. Μια απορία. Το Best Service orient world έχει και instruments ή μόνο loops?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Best Service orient world έχει και instruments ή μόνο loops?

To Οrient World έχει κυρίως loops.

Το Εthno World έχει κατά 99% όργανα...και καλά κατά τη δική μου (κιθαριστική) άποψη.

Το Ethno της Μotu θεωρείται πολύ καλό αλλά δεν το έχω δοκιμάσει. Εάν πάς στην Elina (εάν δεν κάνω λάθος...) να το δοκιμάσεις, γράψε μου μία περιγραφή.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

... αλλά δυστυχώς το αραβικό feeling δεν μπορεί να το πιάσει...

Γι'αυτό σου είπα φτιάξε Performance από Patches από δικά του samples. Το feeling θα του το δώσεις εσύ από το συνδυασμό αλλά και το παίξιμο. Αλλιώς σε βλέπω για κανένα εύκολο oriental.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ήταν προφανές το vst δεν υπήρχε στην Ελίνα ούτε και πουθενά αλλού... Οσο για demo ή προακρόαση πλέον, δεν... Καμμία εταιρεία δεν στέλνει demo item πλέον στην Ελλάδα, οπότε μόνο αν είσαι τυχερός μέσα από το youtube. Αλλιώς το παραγγέλνεις (340 ε) αλλά στην ουσία παίρνεις γουρούνι στο σακί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμία εταιρεία δεν στέλνει demo item πλέον στην Ελλάδα,

 

εδω δεν στελνουν ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ (μονο το Ιραν μας δινει)....demo θα στειλουν? :'(

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το Ιράν πιθανότατα θα σταματήσει να στέλνει πια (ασε που ζητάνε μπροστάντζα και δεν δίνουν πίστωση). Αλλά καλά αυτοί. Οι άλλοι, οι Motu, oi M Audio, oi Native Instruments... και αυτοί μας κατάλαβαν?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου