Προς το περιεχόμενο

Οι Red Hot Chili Peppers στην Ελλάδα! (?!?)


seldooN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://e-tetradio.gr/ar6054el_oiredhotchilipeppersstinellada.html#.TtoidvJ1hAk.facebook

 

Δεν ξερω αν το διαβασατε,αλλα το διαβασα και εχω μεινει,εχω κ τς ενδοιασμους μου,αλλα ολα φαινεται να ειναι τοσο ΤΕΛΕΙΑ! :D Λετε να μας κανουν την τιμη? Να περιμεναν να φτασει στον πατο η Ελλαδιτσα για να ερθουν?!?!?

Punk Rock means Freedom! ~Kurt Cobain~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εμενα μου φαινεται πολυ πιθανο .βεβαια θα λειπει το  chili απο τους peppers ..και ειναι μεγαλο το κενο .η κιθαρα του frusciante κατ 'εμε ειναι οι peppers που ολοι αγαπαμε .πολυ μεγαλος o Hillel ,αλλα ο ψυχοπαθης ειναι που τους πηρε ουσιαστικα απο το χερακι και τους εκανε .δυο φορες στην ιστορια τους .

ο klinghofer ειναι καλος μουσικος και εχει καλες ιδεες που φαινονται στον δισκο αν και μεμονομενα .νομιζω οτι η συνεχεια θα ειναι ακομα καλυτερη .αλλα παμε πλεον σε νεα εποχη ,που χρειαζεταια ανοιχτο μουσικα μυαλο .ειναι κατι αλλο πλεον .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω απολυτα με τον φιλο siatrani και θα προσθεσω οτι οι red hot ειναι ο flea πρωτ' απ ολα κ μετα ολοι οι αλλοι.... Αν δεν υπηρχε αυτος ο τρελος δεν θα ηταν οι red hot! Ο Γιαννακης ο Φρουσιανος απλα το απογειωσε... δε σημαινει οτι ο τζοσ δεν εχει κ αυτος να δωσει πραγματα στον ηχο τους! Οπως κ να εχει αυτοι οι τυποι ειν το απωθημενο του ελληνικου κοινου! :D

Punk Rock means Freedom! ~Kurt Cobain~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ να συμπληρωσω φιλε seldooN .

ο Flea ειναι "απλα" ο Flea .τα λογια περιττευουν .αν θελουμε να πιασουμε την ουσια τους ,δηλαδη ολη αυτη το ενεργειακη παλιρροια ,θα ελεγα ο flea & o anthony .ο τροπος που αντιλαμβανονταν την ζωη καταφερε να χωρεσει σε μια μουσικη μπαντα .o anthony φωνητικα μπορει να μην ειναι dickinson ,αλλα ειναι ξεχωριστος με πολλους τροπους .και θα ξαναπω το πολυ κλασσικο .βαλε να δεις μια συναυλια του όποτε των rhcp και μετα βαλε οποιασδηποτε αλλης "ροκ" μπαντας θελεις .νομιζω θα γελασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει πολλες κ γι αυτο θελω τοσο πολυ να ερθουν! Θελω να νιωσω αυτη την τρομερη ενεργεια που περνανε στο κοινο οπως καμια αλλη μπαντα! ;) Γι αυτο ειναι αυτη η μπαντα αυτο π λεμε "unique" !!!  ;D

Punk Rock means Freedom! ~Kurt Cobain~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να νιωσω αυτη την τρομερη ενεργεια που περνανε στο κοινο οπως καμια αλλη μπαντα! ;)

 

Όταν τους είδα σε μια συναυλία ανοικτού χώρου, με τις πρώτες νότες, και στεκόμενος περί τα 20 μέτρα από τη σκηνή, μεταφέρθηκα σε λίγα δευτερόλεπτα περίπου 10 μέτρα πιο  πίσω από ένα κύμα σωμάτων, στάθηκα τυχερός που παρέμεινα όρθιος

 

ωστόσο αυτό ήταν το '92  ;)

 

τώρα βρίσκονται στο έεεεεεοοο--ελογιαλέεεεεοοοοο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και θα ξαναπω το πολυ κλασσικο .βαλε να δεις μια συναυλια του όποτε των rhcp και μετα βαλε οποιασδηποτε αλλης "ροκ" μπαντας θελεις .νομιζω θα γελασεις με τα ανεπιστρεπτι περασμενα μεγαλεια της εποχης μεχρι το 92

 

+1000

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου