Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια σε αγορά μπάσου


Mprob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως και να χει...

Οταν σε ρωταει ενα παιδι για ενα μπασο και ενα αλλο παιδι του προτείνει το RBX 374 το οποιο όντως ειναι ενα παρα πολυ καλο μπασο στα λεφτα του και εσυ του λες δεν μ αρεσει ο ηχος του ειναι σαν να τριζει διχνει καποια αφελεια την οποια μεταφερεις και στον op...

Να πεις οτι ξερεις οι μαγνητες ειναι μουντοι η κομπρεσαρισμενοι η ξερω γω το μπρατσο ειναι πολυ λεπτο δεν με βολευει να το δεχτω...αλλα οχι να λες ο ηχος του ειναι σαν να τριζει...

 

 

Οταν ειχα πει για τους μαγνητες ΗΖ οτι ειναι μουντοι ετσι και το μπασακι λεω οτι ειναι ηχητικα τριζατο...Γουστα σου γουστα μου..Δε ξερω γιατι μιλαμε πολυ γιαυτο το θεμα warwick; Ουτως η αλλως θα παρει αυτο που του ταιριαζει ηχητικα το παιδι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οταν ειχα πει για τους μαγνητες ΗΖ οτι ειναι μουντοι ετσι και το μπασακι λεω οτι ειναι ηχητικα τριζατο...

Δεν δίνεις να καταλάβει ο άλλος τι θέλεις να πείς...

οταν λές ηχητικά τριζατο  ??? ??? ??? ???

Τι εννοείς..οτι τρίζει η οτι εχει τρομπονατο ηχο?

Για τον τρομπονατο ηχο στο λεω γιατι το εχει ενας φιλος που εχει τελειωσει amsterdam και του βγάζει απιστευτο τρομπονι...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

το μπρατσο ειναι πολυ λεπτο δεν με βολευει να το δεχτω...αλλα οχι για το μπασο οτι τριζει...

 

 

Εγω προτειμω να του πω μαθε το πολυ λεπτο μπρατσο θα το συνηθισεις ..Οταν σου πει καποιος δλδ δε μπορω να παιξω στο μπασο γιατι ειναι μακρυ... θα πεις δε πειραζει παρε κιθαρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δίνεις να καταλάβει ο άλλος τι θέλεις να πείς...

οταν λές ηχητικά τριζατο  ??? ??? ??? ???

Τι εννοείς..οτι τρίζει η οτι εχει τρομπονατο ηχο?

Για τον τρομπονατο ηχο στο λεω γιατι το εχει ενας φιλος που εχει τελειωσει amsterdam και του βγάζει απιστευτο τρομπονι...

 

Εγω λεω να το δει και να δει κανα βιντεακι γιαυτο...Το finish του για μενα δε μου αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να το δει και να δει κανα βιντεακι γιαυτο...Το finish του για μενα δε μου αρεσει

Και θεωρείς οτι αυτος ο τυπος παιζει σωστο μπασο?το οτι τριζει το οργανο ειναι θεμα τεχνικης και οχι οργανου..το οργανο μια χαρα ηχο εχει

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θεωρείς οτι αυτος ο τυπος παιζει σωστο μπασο?το οτι παιζει το οργανο ειναι θεμα τεχνικης και οχι οργανου..το οργανο μια χαρα ηχο εχει

 

 

Warwick ενταξει παιζει αλλο οργανο...Πφφφ! Ετσι το ακουγα οταν επαιξα ετσι το ακουω και στο youtube..Για finish μιλαω εγω και μου λες οτι παιζει λαθος τεχνικη.. Περι ορεξεως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Για finish μιλαω εγω και μου λες οτι παιζει λαθος τεχνικη..

Ειπες πριν οτι το οργανο τριζει..που ειναι πολυ πιο σημαντικο απο το αν σ αρεσει η οχι το finish...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπες πριν οτι το οργανο τριζει..που ειναι πολυ πιο σημαντικο απο το αν σ αρεσει η οχι το finish...

http://www.noiz.gr/index.php?topic=190774.10 "Ειπα ο ηχος τριζει"...και συ μου λες το οργανο τριζει..τελος.Χαιρετω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o  ??? ??? ???  :o :o :o

 

Οτι καταλάβατε κατάλαβα

 

Μια μπυρα βγηκα να πιω (τρεις ηπια) κι εχασα τα καλυτερα. :(

 

Εγω επιμενω οτι τα Vintage Modified ειναι μονοδρομος στα 300 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου