Προς το περιεχόμενο

michael kelly patriot premium vs epiphone les paul custom


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ύστερα από δοκιμές διαφόρων κιθάρων αξίας 700-800 ευρώ, είμαι σε δίλημμα... Η epiphone les paul custom με emg μ' άρεσε πάρα πολύ και σαν όργανο αλλά την ερωτεύτηκα μιας κ τη βρίσκω πολύ όμορφη κιθάρα. Πολύ βολικό action, μαγνήτες κόλαση κ γενικά το χρώμα κ το σχέδιο ήταν αυτό που έψαχνα. Αλλά έλα ντε που αργότερα δοκιμάζω μια michale kelly patriot με emg κ αυτή κ εκεί είναι που έχασα το φως μου. Έχω την εντύπωση ότι η κατασκευή τους είναι καλύτερη. Πολύ βολική κιθάρα με τρομερό ήχο για τα λεφτά της. Ακούω γνώμες! Ελπίζω κάποιος από εσάς να έχει δοκιμάσει έστω κ 1 απο τισ 2!! Τιμή epiphone 650 και mk 750 αν δεν κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Michael kelly δαγκωτό! Την έχει φίλος μου και κάθε φορά που παίζω μαζί της, ψάχνω δικαιολογίες για να μην την πάρω....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Michael kelly δαγκωτό! Την έχει φίλος μου και κάθε φορά που παίζω μαζί της, ψάχνω δικαιολογίες για να μην την πάρω....

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν λέει κάτι για εσένα σωτήρη αλλά η επί είναι κίνα ενώ η μάικλ κελί κορέα. Σημειωτέων ότι η κορέα καταγράφεται ως ανερχόμενη ιαπωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Michael kelly δαγκωτό! Την έχει φίλος μου και κάθε φορά που παίζω μαζί της, ψάχνω δικαιολογίες για να μην την πάρω....

 

Michael kelly δαγκωτό! Την έχω και κάθε φορά που παίζω μαζί της, χαίρομαι που την αγόρασα....

 

 

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ boukas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την Michael Kelly Patriot αλλά με τους Rockfield!Προσωπικά δεν την αλλάζω με τίποτα...Και σε σχέση με την Epiphone LP Custom μου άρεσε πολύ περισσότερο!

 

Ακόμα και φίλος που πήρε Gibson LP Studio, όταν του είπα για τις MK και του έδωσα να την δοκιμάσει...Γύρισε και μου είπε ότι αν τις ήξερε πιο πριν θα είχε πάρει στάνταρ!

 

Σου παραθέτω προσωπικές εμπειρίες...Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τις δοκιμάσεις μέχρι τελικής πτώσης και τις δύο και να πάρεις αυτή που σου κάθεται καλύτερα στο χέρι και στο μάτι!

 

Υ.Γ. Νομίζω ότι και τις δύο τις βρίσκεις πολύ φθηνότερα από τις τιμές που ανέφερες!Για ψάξε λίγο...Και να σημειώσω ότι και στις αγγελίες έχω δει κανα-δυο τον τελευταίο καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου