Προς το περιεχόμενο

Κι έτσι, παιδί μου, κάναμε τα pull-ups, όταν δεν είχαμε FR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως αν ήμουν ο Gallagher θα έδινα μία ευκαιρία σε αυτόν τον επαγγελματία τραγουδιστή γιατί φαίνεται έκανε πολλά χρόνια ωδείο ;D ;D

Γιώργος Νταλάρας - Θα 'ρθω να σε βρω / Giorgos Ntalaras

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ πάντως αν ήμουν ο Gallagher θα έδινα μία ευκαιρία σε αυτόν τον επαγγελματία τραγουδιστή γιατί φαίνεται έκανε πολλά χρόνια ωδείο ;D ;D

 

Πλακα πλακα εσυ και οι υπολοιποι εχετε την σωστη λογικη για την εποχη(coping mechanism που λενε και στο χωριο μου).

 

Αμα σε φτυνουν εσυ να λες οτι αυτο δεν ειναι ροχαλα αλλα βροχη....η ακομα καλυτερα να περνας οτι η ροχαλα ειναι ενδυματολογικη αποψη....

 

Αμα σε κλεβουν εσυ να λες οτι απλα μου αλαφρωσαν τη τσεπη η οτι και τα πολλα χρηματα βασανο ειναι....μου τα πηραν και ξενοιασα.

 

Αμα σε τουλουμιαζουν στο ξυλο εσυ να λες απλα οτι..πειραματιστηκε η κοπελια σου στο makeup πανω σου....εξου και τα μπλαβισμενα ματια(γιατι το να φαει ξυλο ο αντρας ο σωστος ο προστυχος ειναι..αδιανοητο.

 

Αμα παιζεις μπασκετ και τρως ταψια ακομα και απο τους θεατες ειναι επειδη δεν εχεις...συνηθισει ακομα τα καινουργια παπουτσια.

 

Αν ενας πολιτικος εχει κατακλεψει το εθνος αλλα ειναι απο το..χωριο σου εχει βαφτισει το παιδι σου και παιζετε και ταβλι μαζι....ε δεν τρεχει και τιποτα...υπερβολες..το δικο μας το παιδι βρηκανε να στριμωξουν? αλλοι εχου φαει περισσοτερα στην τελικη.

 

Αν σου πουνε παιξε με μια ακουστικη κιθαρα εσυ να την γυρνας αναποδα και να παιζεις τουμπερλεκι....λεγοντας τους πως οι χορδες ειναι υπερεκτιμημενες και η "ψυχη" βρισκεται στο υποκωφο χτυπημα της παλαμης στο σωμα....

 

Αν τελος σου πουνε τραγουδα και εσυ βραχνοκοκκοριζεις γκαριζεις η ακομα καλυτερα..μιλας να τους λες εδω φαινεται ο πραγματικος καλυτεχνης...το οτι δεν μπορω να βγαλω φωνη,δειχνει τι ζορια εχω περασει,τι περιπετειες,τι ψυχη κρυβω μεσα μου.Δεν ειμαι λιμοκοντορος που ξερει να τραγουδαει(αυτα ειναι gay και πεπερασμενα αλλωστε) σας δειχνω την αληθεια μου εδω...ξυπνατε ωρε....αλλωστε αν θελετε να ξερετε η απουσια φωνης ουρλιαζει περισσοτερο απο την ποιο δυνατη φωνη.Θυμαστε το μετεωρο βημα του πελαργου? Ε εδω μιλαμε για το Αναρθρο Ουρλιαχτο τη...σιωπης.Που θελατε και τραγουδι.....αστοιχειωτα βλαχοκατιναρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το όσκαρ κενής επιχειρηματολογίας πηγαίνει στον........(drum roll)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν ειναι καλο να πινουμε αλκοολ πριν πεσει ο ηλιος.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ...

Ω ναι, ομολογώ...

Ο Rory μου είχε βαφτίσει το παιδί. Η μάνα μου δεν ήθελε να το βγάλουμε Conor. Είχαμε φασαρίες. Αλλά εντάξει. Υποσχέθηκε να μην τραγουδήσει στη βάφτιση (ο Rory, όχι η μάνα μου) και τα βρήκαμε...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου