Προς το περιεχόμενο

Κι έτσι, παιδί μου, κάναμε τα pull-ups, όταν δεν είχαμε FR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

EEEE....συγνωμη.....εδω το παρακανες....οχι και zastava ο RORY......

Φιλε Ιγνατιε αν αυτο καταλαβες θα πρεπει να το ξαναδιαβασεις.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry  ειπα και γω    ???  :)

 

;)

Εμενα  που με εχει τιμησει να παιξω κομματι του και να ευχαριστηθω πιο πολυ απο οτι κομματι εχω παιξει ποτε (ειδικα τα σολα του) ....δεν θα ελεγα ποτε κατι τετοιο.

 

 

 

Εκεινα τα 4.36 λεπτα μου ηρθε να κατουρηθω επανω μου.......η τριχα καγκελο ητανε ολη την ωρα....τρομερο συναισθημα.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εγώ ως νέος να ρωτήσω τώρα κάτι; Λατρεύω τη μουσική και φυσικά την κιθάρα που παίζει, αλλά...

 

Ήταν ντροπή τότε να προσλάβεις επαγγελματία τραγουδιστή; Τα τελευταία δύο χρόνια ασχολούμαι με τα φωνητικά, και τώρα που τον ακούω ξανά, πραγματικά είναι λίγο απαίσιος  ;D Και πριν αρχίσει το Flame, εννοώ πως χάνει νότες κάργα... και δεν είναι υποκειμενικό κριτήριο αυτό.

 

Ξαναλέω πως αυτό δε με εμποδίζει να βάζω τη μουσική του στην επανάληψη  :P

Gibson Les Paul Goth: Dream guitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ορισμένα είδη τα μη τέλεια φωνητικά τα απογειώνουν... Φαντάζεσαι motorhead με κανά τραγουδισταρά φάση dio? ε όχι... τους προτιμώ με τη γαϊδουροφωνή του Lemmy.

Έτσι και με τον gallagher, αυτή η φωνή ήταν μπόνους για το στυλ και τα κομμάτια του.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ορισμένα είδη τα μη τέλεια φωνητικά τα απογειώνουν... Φαντάζεσαι motorhead με κανά τραγουδισταρά φάση dio? ε όχι... τους προτιμώ με τη γαϊδουροφωνή του Lemmy.

Έτσι και με τον gallagher, αυτή η φωνή ήταν μπόνους για το στυλ και τα κομμάτια του.

 

Ναι, βασικά κι εγώ πιστεύω πως αυτά τα επιεικώς κακά φωνητικά τονίζουν ακόμα περισσότερο την εκπληκτική του μουσική και τη φοβερή κιθάρα που παίζει από πίσω...

Gibson Les Paul Goth: Dream guitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου