Προς το περιεχόμενο

Κι έτσι, παιδί μου, κάναμε τα pull-ups, όταν δεν είχαμε FR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε όχι δεν εννοούσα αυτό. Δεν το κάνει για να προβληθούν τα υπόλοιπα, απλά προσωπικά κάποια είδη δε μου κάθονται με πολύ καλά φωνητικά

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ήταν ντροπή τότε να προσλάβεις επαγγελματία τραγουδιστή; Τα τελευταία δύο χρόνια ασχολούμαι με τα φωνητικά, και τώρα που τον ακούω ξανά, πραγματικά είναι λίγο απαίσιος  ;D Και πριν αρχίσει το Flame, εννοώ πως χάνει νότες κάργα... και δεν είναι υποκειμενικό κριτήριο αυτό.

Νομίζω ότι πρέπει να τίθεται και κάποιο όριο στο "Να λέμε και καμιά...., να περάσει η ώρα", δε νομίζετε;

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι πρέπει να τίθεται και κάποιο όριο στο "Να λέμε και καμιά...., να περάσει η ώρα", δε νομίζετε;

 

 

 

Ώρα είναι να μου πεις τώρα πως εσύ δεν ακούς φάλτσα στα φωνητικά...

 

boukas δεν λέω πως το κάνει για να προβληθεί, απλά λέω πως ταιριάζει γιατί τα τονίζει στα δικά μου αυτιά. Για σένα μπορεί να είναι κάτι άλλο.  :)

Gibson Les Paul Goth: Dream guitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι πρέπει να τίθεται και κάποιο όριο στο "Να λέμε και καμιά...., να περάσει η ώρα", δε νομίζετε;

 

 

 

Θες να πεις δηλαδη οτι αν  απλα ακουγες αυτη τη φωνη χωρις να ηξερες οτι ειναι ο Rory θα ελεγες τι ωραια που τραγουδαει? ειπαμε o Rory ειναι παιχταρας αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι, επισης αμα ειχε και κανεναν να τραγουδαει κανονικα αντι να μιλαει ο Knopfler, το Money for Nothing θα ακουγοταν καλυτερα. Αλλα ειναι ψωνιο και ολακερο Sting τον εβαλε να κανει δευτερες. ;D

 

Madara, περα απο την πλακα, ενα σωρο επιτυχημενα συγκροτηματα εκαναν σπουδαια πραματα με τραγουδιστες που αν τους ακουγες out of context, μεχρι και παραφωνους τους ελεγες. Οι Red Hot Chilli Peppers π.χ. θα ηταν καλυτεροι με τον Bono στα φωνητικα αντι του αλλουνου που ειναι μονιμως στο περιπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα φίλε μου. Αν είχε προσλάβει τραγουδιστή ο Γκάλαχερ, ακόμα θα ήταν στα τσαρτς.

Standarάκι.

Ή έστω έναν δάσκαλο βρε παιδί μου....

Άσε που και στη κιθάρα του ξεφεύγουν που και που μερικά.

Εν ολίγοις, quoting τον μεγάλο φιλόσοφο Μακαριάν "Τι μ@λάκα είναι....."

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Standarάκι.

Ή έστω έναν δάσκαλο βρε παιδί μου....

Άσε που και στη κιθάρα του ξεφεύγουν που και που μερικά.

Εν ολίγοις, quoting τον μεγάλο φιλόσοφο Μακαριάν "Τι μ@λάκα είναι....."

Το οτι καποιος ειναι φοβερος κιθαριστας δεν παει να πει οτι ειναι καλος σε ολα.....εδω μεχρι που ακουστηκε οτι τα κακα φωνητικα του τονιζουν παραπανω την εκπληκτικη του μουσική.....χαχα...ειπαμε καλο το idol worshiping αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα....ο Rory ηταν φοβερος καλλιτεχνης...αλλα οποιος λεει οτι αυτο που ακουσε στο κλιπ δεν ηταν γκαριδες..τοτε τι να πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι καποιος ειναι φοβερος κιθαριστας δεν παει να πει οτι ειναι καλος σε ολα.....εδω μεχρι που ακουστηκε οτι τα κακα φωνητικα του τονιζουν παραπανω την εκπληκτικη του μουσική.....χαχα...ειπαμε καλο το idol worshiping αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα....ο Rory ηταν φοβερος καλλιτεχνης...αλλα οποιος λεει οτι αυτο που ακουσε στο κλιπ δεν ηταν γκαριδες..τοτε τι να πω....

 

 

Το original ειναι γκαριδες. Αυτες το λενε καλυτερα. Σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου